Fuente
Varvara Perekrest | Вітаю всіх у новому році! Бажаю всім нам його витримати )Ви мене трошк...
371 Vistas/Alcance
2025-01-09 15:11
Mensaje №399
Вітаю всіх у новому році! Бажаю всім нам його витримати )Ви мене трошки знаєте, я завжди оптимістично налаштована (принаймні дуже намагаюсь) і хочу вірити в хороше. Зараз я готуюсь до дуже складного року в усіх сенсах -- в особистому плані, психологічно, ідеологічно, економічно, в роботі, в житті на мікро і макро рівнях. Якось минулого року мені було легше мріяти про якісь плани, зараз я повністю змінила фокус на теперішній час, бо все менше контролюю що буде завтра.Важливо подбати про себе і свій ресурс, щоб зустрічати проблеми та кризи в повній бойовій готовності. Тому я ще з більшою увагою ставлюсь до свого стану та думок.Що мені дуже допомагало минулого року і я хочу взяти з собою в цей, втримати та за можливості покращити:1) Здоров'я та фізичний стан в пріоритеті -- багато збалансованого та нетравматичного спорту під наглядом тренерів, рухливий спосіб життя, хороше якісне відновлення та харчування2) Вибудувана безальтернативна рутина, навколо найважливіших справ (і це не робота ггг) -- це прям моє улюблене, я залишаю мінімум простору для сумнівів про важливі хороші речі, навіть якщо мені дуже лінь (а лінь майже завжди)3) Завжди мати можливість відмовитись / скасувати / передумати -- навіть якщо я ніколи цим не користуюсь, але я можу це зробити з будь-чим4) Фокус на собі -- в мене є схильність дуже багато робити для інших (і доволі чужих мені) людей (яким це або не треба, або вони цього не цінують). Коли мені погано або дискомфортно в роботі, я питаю себе: це я зараз роблю для себе чи для когось? Якщо там немає значної частини "для себе", отже я знову в пастці.Чого мені не вистачає та дуже хочеться опрацювати:1) Працювати над стратегічними та довготривалими ідеями -- прям вигризти на них час, не закопуватись в усьому "на сьогодні"2) Подружитись із грошима та вибудувати з ними нормальні стосунки -- і тут я не про те щоб заробляти прям багато, просто хочу не гойдатись і заспокоїтись, в ідеалі почати відкладати3) Менше емоційно залучатись в роботу з людьми, які цього не цінують або які використовують мене не за призначенням4) І як результат всіх цих пунктів -- збільшити КПД всього що я роблю, менше нервів більше результатуРозкажіть про свої професійні висновки/запити на новий рік?