Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вісник веселої русофобії
Añadido 14 jul. 2024

Вісник веселої русофобії

@valentynaeminova
Número de suscriptores: 10 821
Fotos: 496
Videos: 27
Enlaces: 488
Descripción:
ТГ-канал Валентини Емінової З питань співпраці - @ValentynaEmi
Fuente

Вісник веселої русофобії | Сьогодні в Сумах орки вдарили по дитячій кінно-спортивній школі і вбил...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вісник веселої русофобії Вісник веселої русофобії @valentynaeminova
3 830 Vistas/Alcance 2026-06-17 14:39 Mensaje №1202
Сьогодні в Сумах орки вдарили по дитячій кінно-спортивній школі і вбили трьох коней.І знаєте, мені їх більше шкода, ніж тих росіян в автобусі на Брянщині. І вапще похуй, якого вони віку. І ні, ми не розлюднилися. Ми дерусифікувалися. Якщо завтра на нас нападе умовна Океанія, то ми ще й деоканієзуємося. Це нормально - ненавидіти ворога.Днями, скоріш за все, буде черговий обстріл. Привід ідеальний, вони його самі і організували скоріш за все. Треба ж пояснювати блохастим за смисли подальшої війни так, щоби не пікнули І коли ми будемо знову ночувати в укриттях, коли потім оплакуватимемо загиблих, коли будемо збирати бите скло і попіл домів, коли після всього зморені і невиспані будемо далі, з усієї сили, жити це життя - шліть нахуй тих, хто забороняє вам ненавидіти. Якщо ви ненавидите, значить ви втратили через них вже надто багато, аби і далі вбачати у них людей. І хто у цьому блять винний, хіба ви? Ми їм пробачимо. Ми їм ще так пробачимо, що кишок назад у пузо не зберутьСлава нації! Смерть ворогам!