Fuente
Валентин Гладких Апокриф | Кумедно спостерігати за скигленням деяких "активістів-антикорупціонері...
6 380 Vistas/Alcance
2025-07-22 10:53
Mensaje №873
Кумедно спостерігати за скигленням деяких "активістів-антикорупціонерів" про те, що дії СБУ, працівники якої насправді виконують свої безпосередні обовʼязки щодо виявлення ворожої агентури та очищення України від ворожого впливу, нібито дискредитують НАБУ. Серйозно? Себто наявність корупціонерів та російських агентів, які здійснювали вплив на роботу НАБУ в інтересах Росії, жодним чином не дискредитує "антикорупційну інфраструктуру", натомість її дискрнедитують зусилля, спрямовані на те аби очистити струкутру від корупціонерів та російських агентів.Цікава логіка. Але з огляду на неї тепер принаймні стало зрозуміло чому НАБУ не має чим особливо хизуватися на ниві боротьби проти корупції - Бюро свідомо не викривали корупцію у деражвних органах аби їх не дискредитувати 😹Керівництво "антикорупційних оргагнів" мало б подякувати пану Малюку за те, що СБУ робить те, що мали б робити Директор НАБУ та Керівник САП - очищувати свої лави від корупціонерів та російської агентури. П.С. і геть не можу второпати як очищення від корупціонерів, ворожих агентів та російського впливу може "зруйнувати" антикорупційну інфраструктуру? Як на мене, це може лише підвищити у перспективії ефективність роботи цієї інфраструктури. Хоча самого лише очищення від шкідливих елементів тут буде не достатньо. Бо скидається на те, що крім шкідливих елементів там ще є чимало просто непотрібних і зайвих елементів, які не надто палають бажання нарешті почати виконувати свої функції, тож мабуть потребують зовнішнього стимулювання. Але це вже геть інша тема.