Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Валентин Гладких Апокриф
Añadido 14 jul. 2024

Валентин Гладких Апокриф

@valentyn_gladkykh
Número de suscriptores: 5 979
Fotos: 294
Videos: 102
Enlaces: 553
Descripción:
Валентин Гладких про філософію і політику; життя, яке коротке, і мистецтво, яке вічне. А головне, про знання, яке має не примножувати скорботу, а дарувати силу робити цей недосконалий світ кращим.
Fuente

Валентин Гладких Апокриф | Post hoc ergo propter hoc. Після не означає внаслідок, а привід не тот...

Logotipo de la comunidad de telegram - Валентин Гладких Апокриф Валентин Гладких Апокриф @valentyn_gladkykh
8 470 Vistas/Alcance 2025-06-06 16:24 Mensaje №857
Post hoc ergo propter hoc. Після не означає внаслідок, а привід не тотожній причині. Над цим варто було поміркувати жертвам стокгольмського синдрому, перед тим як продукувати маячню про те, що сьогоднішній масований повітряний удар рашистів нібито спричинений успішними спецопераціями СБУ, внаслідок яких було знищено та пошкоджено московитьску авіацію та керченський міст. Дєскать "нє нада била дразніть рускава мєдвєдя". Приказка, про те, що не варто чіпати лайно, тут була б доречнішою, ніж про ведмідя, але й вона не релевантна. Бо чим тоді були спричинені сотні інших аналогічних масованих обстрілів росіян цілями яких були цивільні обʼєкти, а постраждалими цивільні особи? Чим викликане повномасштабне вторгнення рашистьских орд?"Нє надо била дамбіть бамбас? нє нада била скакать на майданє? нє нада била стрєміцца в ЄС і НАТА? Нє нада била правазглашать нєзалєжнасть? Нє нада була прідумивать какіх-там сєбє українцєв і вапщє Україну".Зрештою, "а кто вам хахлам разрєшіл харашо жіть", - як написали російські окупанти на стінах загаженого та зруйнованого ними будинку у Бучі. Досить вже цієї маячні. Безсилля ніколи не зупиняє агресію. Воно лише стимулює агресора до подальшого насилля. Агресію зупиняє лише жорсткий опір. Як колись казав мій тренер: бʼють ногою - ламай цю ногу, рукою - ломай цю руку... Нарід-гінй припинить завдавати ударів лише тоді, коли на болотах не залишиться чим і з чого їх завдавати. Тому якщо спецоперація СБУ та нічний обстріл якось і взаємоповʼязані, то лише тим, що внаслідок дій СБУ росіянам вдається підняти у небо значно менше літаків та вивести у море значно менше кораблів, з яких вони гатять по нашим містам. П.С. а ось ущербним мешканцям неозорих євразійський просторів, де "тундри дуже дохуя" - як писав наш живий класик - насправді варто поміркувати над тим, чому до їхнього вторгнення на територію України наших військових не було на території РФ і наші дрони там не літали.... І якщо вже лайно чомусь надумало собі ніби воно ведмідь, якого хтось дратує самим фактом існування, то нічого не вдієш - доведеться це лайно прибирати.