Fuente
Uncle_Vagny | Чого ми прагнем в підготовці марксменів, і як воно по трохи вдається. ...
21 100 Vistas/Alcance
2025-12-11 12:27
Mensaje №203
Чого ми прагнем в підготовці марксменів, і як воно по трохи вдається. Перше це якісне навчання і як можна більше боєприпасів. Це вдалось, і сподіваюсь що в майбутньому ми збільшимо ще к-сть. Також до якісного навчання варто додати НРК яке імітує противника що рухається. Це все діло проспонсорували company group teamДруге: комплектування зброї. Зараз це приціл Leopold patrol. З кріпленнями нам допомогли Повернись Живим. за що їм окрема вдячність, а також планується передача тепловізійних насадок. В подальшому в планах додаткове комплектування тепловізійними насадками/прицілами від держави/партнерів аби була можливість працювати вночі як по живим цілям, так і по дронам. Третє: імплементування в навчання сегментованих куль(кулі які розпадаються в польоті і створюють уламки) для протидії дронам, та додаткове укомплектування марксменів цими кулями: Наступне це речове: Зараз мова буде йти не про 7-ми шарову систему яка надіюсь все таки буде в системі ЗС, а саме про специфічні речі. Відповідний пакет пропозицій опрацьовується в МОУ і проходить свої кола бюрократії. І поки ці кола бюрократії проходяться, то компані груп вже забезпечили річну потребу мішків, а також скоро буде нова «колаба» де розробник забезпечить річну потребу в спеціальних захисних чехлах для оптичних приладів. Саме головне в цьому всьому, що військовий який пройде ці навчання забере цей весь пакунок до себе в вч, де буде з цим всім виконувати бойові завдання, і не менш важливо буде знати як цим користуватися. Користуючись нагодою, хочу запросити спонсорів, магазини спорядження до співпраці по додатковому забезпеченню марксменів ДШВ. Ми маємо чітко розуміти, що противник нарощує кількість дронів в себе, і наші РЕБи просто не справляються, тому має розвиватись культура стрілецької майстерності в протидії дронам та живій силі противника.