Fuente
Благодійний фонд Вадима Столара | Чому я ніби живу нормально, але не відчуваю радості?" – таке запитання...
2 160 Vistas/Alcance
2026-05-01 12:43
Mensaje №5772
😢😩"Чому я ніби живу нормально, але не відчуваю радості?" – таке запитання отримала наша експертка від підписників у рубриці «Запитайте у психолога».Вам може здаватись, що все більш-менш добре: є робота чи навчання, звичний ритм, близькі люди поруч. Ви справляєтесь і тримаєтесь, попри все. Але всередині – тиша, і нічого не відгукується, як раніше. І навіть позитивні новини не чіпляють, як було колись.💛 Це відчуття знайоме багатьом, зауважує психолог-практик Яна Кобець. І у нього є причини, що не завжди лежать на поверхні. У новому відео психологиня пояснює, що може стояти за цим станом, як підтримати себе та поступово відновити свою здатність відчувати радість.Дивіться його, якщо відгукнулось. Та діліться із друзями – можливо, саме цих порад їм зараз бракує.📲 Потребуєте допомоги нашої експертки – своє запитання їй можете поставити за посиланням: https://stolarfund.com/projects/ask-a-psychologist____«Підтримка» – проєкт Фонду Вадима Столара, де у закритій спільноті професійні психологи допомагають людям впоратися з внутрішніми переживаннями, знайти способи полегшити душевний біль і навчитися жити у мінливому сьогоденні."#психологічна_підтримка