Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🔥Вогень🔥
Añadido 14 jul. 2024

🔥Вогень🔥

@v0gen
Número de suscriptores: 182
Fotos: 16,700
Videos: 11,200
Enlaces: 3,080
Descripción:
Пижджені меми з просторів інтернету 😎 Спілкуємось виключно українською. Чат: https://t.me/+u0iPbJIcoKhiNjNi
Fuente

🔥Вогень🔥 | Длінопост. Багато буков, якщо не вмієш читати - ось коротко шо сталося...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🔥Вогень🔥 🔥Вогень🔥 @v0gen
32 Vistas/Alcance 2025-03-10 09:25 Mensaje №22963
Длінопост. Багато буков, якщо не вмієш читати - ось коротко шо сталося:Пам'ятаєте мовного інспектора (АЗАХАХА) котрий робив збір на взятку ТЦК, шоб його не мобілізували? Судячи з усього кошти зібрати не вдалося і ми отримали зубастого вояку-патріота в лави до ЗСУ. Так ось, ця красуня виявляється працює в ЕПАМі (велика білоруська айтішна галера, яка не вийшла з України, ніби підтримує Україну тому ок, хуй з нею). На скрінах Сашко в лінкедині нахуярив пост-скаргу на ЕПАМ, шо вони пообіцяли платити військовим одноразовий бонус у вигляді однієї зарплати і потім платити кожного місяца зарплату (достатньо достойно як на мене, знаю небагато таких місць в Україні) , а йому блять не платили)) А знаєте чо? Бо він увесь час лежав в лікарні ахаха хаахах. І каже шо "єбать, а хулі подвійні стандарти, солдат шо не може увесь час хворіти????? ахуєлі жиди?")Так от, в коментах у нього пішли питати чи не його дописи про збір на відкуп, на шо Сашко тактично промовчав. Короче ахаха, нема анекдоту кращого ніж саме життя