Fuente
Upwork TRC Club 🔝 | Хаюшкі, гайс 👋🏻 із плану на тиждень ви скоріш за все здогадались, що с...
730 Vistas/Alcance
2025-12-17 15:04
Mensaje №484
Хаюшкі, гайс 👋🏻 із плану на тиждень ви скоріш за все здогадались, що сьогодні я буду віщати про партнерства, але що ж саме? іноді партнерство виглядає дуже перспективно ще до першої розмови: є досвід, є кейси, і ніби схожа ніша, навіть "можемо щось зробити разом", - вже прозвучало. Але саме в цей момент найчастіше і закладається майбутній 🌪 хаос, коли співпраця стартує без жодної кваліфікації партнера...сьогодні на розборі в нас моменти з online session 👑 "Ефективні методи активізації партнерів", яка відбулась у TRC-комьюніті зовсім недавно з 🗣 Марією Шевчук.продовжую свою думку далі... ще до зустрічі для вас важливо зробити базовий ресьорч. Подивитись соціальні мережі, сайт, Clutch, кейси, позиціонування і навіть стиль комунікації. Це більше не про контроль, а про контекст, бо приходити на перший міт без розуміння, хто перед вами і як ця людина працює, означає втрачати свій же час.Далі відбувається перший міт, де ви отримуєте відповіді і розуміння що з цією людиною можна робити далі. Бо в партнерствах немає універсальних сценаріїв. Залежно від того, як партнер відповідає, стає зрозуміло:- як його вести- які формати взаємодії можливі- чи можна будувати активну взаємну передачу лідів- чи це історія з високим потенціалом, або навпаки з ризиками⚠️ Важливий момент: не всі партнери підходять під ваші цілі, ваш темп і вашу модель продажів. І це нормальна річ.Тепер перейдемо до прикладу критеріїв, за якими можна кваліфікувати партнера ще на старті:1️⃣ Цілі співпраці2️⃣ Формат роботи (а їх там багато, чекайте п'ятниці, розповімо))3️⃣ Готовність до активностей4️⃣ Якість лідів і підхід до них5️⃣ Відповідальність і процеси*ви можете розповісти голосом чату GPT про свою компанію і відповідно до цих пунктів він допоможе сформувати вам критерії до партнера який вам требаКоли ці речі проговорені на старті, партнерство стає керованим, ви розумієте, як будувати взаємодію, які активності запускати і чого очікувати, а чого ні.Все складне іноді таке просте, якщо сісти і розібратись. А якщо поставити реакцьон, то ще й адміну буде приємно 🥰