Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - unmplyd. ✙
Añadido 22 may. 2021

unmplyd. ✙

@unmplyd2
Número de suscriptores: 246
Fotos: 9,580
Videos: 1,790
Enlaces: 1,530
Descripción:
@pomoeshnaya_unmplyd перший в світі шизо-коментар на теми майонезних війн, Києва, шизофренії і їжі. I saw Satan fall like lightning And now I am become Death, the destroyer of all worlds. See you, space cowboy Be brave. Clench fists Who dares wins

👥 Número de suscriptores

246
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +3

📊 Mensajes por Día

5.9
Último día: 3
Promedio semanal: 4.6
Promedio por día: 5.9

Historial de cambios de nombre

unmplyd. ✙ 2023-06-13
unmplyd. #хтовідписавсятойлох ✙ 2023-05-05
employed. #хтовідписавсятойлох ✙ 2023-04-25
unmplyd. #бонемапостів ✙ 2023-01-24
unmplyd. #УКРАЇНААБОСМЕРТЬ 2022-05-24

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 43 26-05-20 06:10
⚡️💰 «Пасажири Києва» надали КМДА пропозицію нових тарифів на проїзд за європейською моделлюКиїв досі живе за застарілою моделлю оплати проїзду, де постійні пасажири та туристи або ті, хто їздить раз на місяць, платять майже однаково - разовими поїздками.І проект нових тарифів не пропонує нічого радикально кращого, лише збільшення існуючих тарифів майже у 4 рази.Натомість у своєму зверненні ми запропонували КМДА перейти на європейську модель, де пріоритет надається тим, хто користується громадським транспортом регулярно - для них передбачені вигідні проїзні, тоді як випадкові пасажири платять фактично по собівартості перевезення.Що ми пропонуємо?Замість оплати за кожен вхід, ми пропонуємо запровадити квитки за часом, які дозволяють робити пересадки без додаткової оплати: 20 грн — квиток з пересадкою в межах 45 хвилин* (базовий тариф) 30 грн — квиток з пересадкою в межах 90 хвилин* 80 грн — квиток на 1 добу 1000 грн проїзний на місяць (на 300 грн дешевше, ніж зараз!)і з активацією проїзного у будь-який день місяця* обмеження в 45 і 90 хв стосується лише здійснення пересадки, при закінченні цього часу пасажир продовжує поїздку в транспорті, де здійснив валідаціюЧому це важливо?1. Вигода для постійних пасажирів. У Празі чи Варшаві проїзними користуються 75-80% людей, а в Києві зараз — лише близько 1%. Наша мета — зробити місячний абонемент доступним і зручним.2. Гнучкість. Квиток на 45 хвилин дозволить вам змінити автобус на трамвай чи метро і не платити двічі.3. Економія для міста. Реалізація цієї пропозиції дозволить збільшити дохід транспортних підприємств удвічі та зекономити міському бюджету близько 2,5 млрд грн на рік. Ці кошти потрібно спрямувати на оновлення рухомого складу та ремонт інфраструктури.Важливі деталі:• Для оплати банківською картою пропонується базовий тариф 20 грн, але без можливості безкоштовної пересадки.• Для студентів мають діяти знижки 50% на добові та місячні проїзні.Впровадження такої тарифної моделі пройшли всі великі міста ЄС і навіть нещодавно Львів. Хіба Київ гірше? 🚉🏙
👁 43 26-04-17 07:59
🤑 800 млн грн підуть не на відновлення теплоенергетики, а на непотрібний капремонт просп. ЛобановськогоВчора КМДА анонсувала початок капремонту проспекту Лобановського у Солом'янському районі.❗️ Ми вже неодноразово писали про недоліки цього недолугого капремонту, але повторимо ще раз: - біля зупинок вул. Токарєва, вул. Овсієнка, вул. Головка і вул. Народна не з'являться наземні пішохідні переходи, хоча цього вимагає ДБН і рішення Київради. - на вулиці не буде облаштовано велодоріжки на всій протяжності, зате з'являться додаткові смуги для руху авто і відбійник- також переносять 2 зупинки громадського транспорту в бік Севастопольської площі, що робить їх розміщення менш зручним для пасажирівІ найголовніше - проспект Лобановського відсутній серед вулиць, які балансоутримувач (ШЕУ Солом'янського району) визначив як ті, що потребують ремонту.🕳 А площа пошкоджень за результатами весняного обстеження складає лише 1,1% від загальної площі покриття. Тобто цілком можна було б обійтись в сотню разів дешевшим поточним або середнім ремонтом.😵 Як і раніше, ми пропонуємо КМДА не починати капремонт просп. Лобановського, а скерувати ці кошти на відновлення теплоенергетики міста.
👁 46 26-03-31 10:10
В останні кілька днів несеться купа мемів, про Yedna - українську соцмережу з авторизацією через дію. Писали багато чого, себто це наша відповідь руснявому максу, чи взагалі що це ганіпот фсб. Давши волю своїй допитливості я скачав бінарник та почав копатись в ньому.Подивився, на чому він працює, які дані збирає та куди відправляє та подібне. Не знайшовши нічого надто захопливого та екстраординарого я не витримав та віддав розробнику мою дорогоцінну особисту інформацію в обмін на акаунт.В очікуванні преславутого ганіпоту фсб з мемів перед мною відкрився пет проєкт знудженого розгобника з Одеси. По своїй суті Єдно це гіперлокалізована соцмережа, зараз в ній можуть постити тільки користувачі з Одеси (це визначається за геолокацією), а коментувати можуть всі. Концепція далеко не нова, перший стартап сема альтмана Loopt років 20 тому був саме таким. Якщо б не авторизація через дію, ніхто б про неї навіть не дізнася (можливо в цьому і був задум?).Зробив для вас публічний архів цього химерного, і навіть в чомусь затишного, артефакту українського інтернету. Трохи згодом накатаю лонгрід, що ж там під капотом зі смішнявками і всім таким.https://yedna.lipsum.blog
👁 76 26-03-25 14:36
💰 Кредит на метро на Троєщину на 1,5 млрд євро - це марнотратство під час війни. Закликаємо депутатів Київради не голосувати це!Завтра мер Кличко знову спробує перекласти відповідальність за неефективне та недоцільне рішення на депутатів - завтра на засіданні Київради будуть розглядати питання про залучення кредиту на метро на Троєщину для якого насправді ще немає кредитора.Ніякої процедурної потреби у ньому немає, рішення Київради потрібні лише для схвалення кредитних угод, а не для початку пошуку кредитора.❗️ Ймовірно головна мета - заблокувати можливість залучення коштів на будівництво трамвайної лінії (дешевшої альтернативи метро) через Подільський міст, як це пропонував Світовий Банк.Історія метро на Троєщину почалась разом з проектуванням однойменного житлового масиву - в 1993 році було розроблено техніко-економічне обґрунтування, а в 2012 році було фіналізовано проєктну документацію.Тож кредит пропонується залучити під проєкт 13-річної давнини, який був кардинально застарілий вже на момент розробки, адже базується на обгрунтуванні понад 30-річної давності та застарілих вже в 2012 році технологіях.Відомий факт, що метро - надзвичайно дорогий вид транспорту в будівництві, однак це також стосується щоденної операційної діяльності метрополітену: воно генерує великі операційні витрати, які складно покрити вартістю квитків.🚋 Новіші розрахунку Світового Банку у 2020 році показали, що більш ефективним способом є продовження лінії Троєщинського швидкісного трамваю на правий берег до Лук'янівської.Метро при цьому генеруватиме величезні збитки через низький за мірками метро пасажиропотік. Аналогічний приклад - метро міста Дніпро.Крім того залучення кредиту 1,5 млрд євро виглядає абсолютно нереалістичним з огляду на велику дірку у державному бюджеті і, відповідно, неможливість держави надати гарантії під такий кредит, без яких МФО великі кредити містам не дають.❗️ Нагадаємо, що міська влада розробила План стійкості критичної інфраструктури, на який потрібно знайти понад 1 млрд доларів (62 млрд грн), однак чому мер Кличко шукає гроші на інші цілі.Поки держава не має достатньо коштів для оплати забезпечення військових та виробництва зброї і вже не може брати кредити під держгарантії, Київ сам з собою змагається у марнотратстві.Також одним з ризиків будівництва метро Світовий Банк визначав вартість проекту, що може призвести до банкрутства міста або суттєво зменшить спроможність до видатків в освіту чи охорону здоров’я. Це окрім очевидно проблеми з фінансуванням Плану стійкості.Метро на Троєщину це міф, який нерозумні політики понад 30 років намагаються продати людям, але люди не дурні.🔴 Закликаємо депутатів Київради не голосувати за проект рішення, який дозволяє залучити кредит на 1,5 млрд євро.Також просимо усіх небайдужих поширити дану інформацію - не дамо меру Кличку дурити громаду Києва!На фото: Омельченко в розпал виборів 2004 року підняв на недобудований Подільський міст вагон метро.
👁 42 26-02-10 17:39
А давайте про "таємне" розформування іноземних легіонів.Зразу! Я не про саме рішення. Бо є багато думок як за так і проти. Бо є там і справжні "пси війни", а є і чисті заробітчани, які на бойові не виходять з полігонів, а якщо їх туди все ж виводять, то "сходять" за першої нагоди підставляя суміжників. Особливо коли там нема в підрозділах українців. Різне там було. І різні люди. Та це і не моя компетенція.Але давайте про "таємничість".Десь в жовтні на одній з нарад в Києві, мені повідомили, що легіони будуть до нового року міняти статус і скоріше за все вливати в штурмові підрозділи. Мені дали номера трьох командирів легіонів, щоб ми сконстатувались, та могли відібрати кандидатів на інструкторів з легіонерів, які дійсно повоювали і мають досвід. Нам це було цікаво, бо 1. Люди з піхоти завжди потрібні в інструкторах. Це наш костяк. 99% вчорашні піхотинці. 2. Бійці з іноземними мовами, або білінгво дуже цікаві. Ну, і бонус, там сказали не мало Харків'ян. Відповідальний офіцер центру місяці зо два прозвонював командирів. Двоє зразу на мороз випали. Нема часу, не до того і таке інше. Один, раз 5 переносив зустріч, так і не зустрівся. По факту Ми були готові спілкуватись, відбирати людей і забирати дол себе. Навчати, адаптувати і таке інше. Всі знають, що в НЦ проблеми з фахівцями з реальним піхотним бойовим досвідом. Коротше, я не знаю, що там мутилось і які думки були у командного складу, але з легіонів ми собі перевели аж... двох БМів, які до цього були в нас інструкторами. І то вони самі дізнались що їх розформовують і попросились до нас повернутись. Здається на початку січня вони були переведені і зараз працюють.От і все. Моралі не буде. Була інформація і була можливість зберегти професійні кадри. Чому не скористались? Чого чекали? Не знаю.Просто зараз хтось намагається прикрити свою хитрожопість.
👁 48 26-01-22 12:07
Всім ку привіт здарова я відкрив нову допоміжну банку да да я Для виконання бойових завдань в найгарячіших точках необхідне нове екіпірування.Чому нове? Все наявне екіпірування було знищене після ворожого прильоту.❤️‍🔥ОДРАЗУ ПРИЄМНЕ ЗА ДОНАТ:1000грн - шанс виграти IPhone 17.200грн - сертифікат RiotDivision 5тис.грн.50грн - сертифікат RiotDivision 1,5тис.грн.Розіграш відбудеться одразу після того, як уся сума буде зібрана🙌🏻📋Список потреб:Плитоноска crye precision avsРюкзак Warrior Assault Systems X300 PackРюкзак штурмовий warrior 20 л7 шар куртка і штани 1комплектПриціл і магніфаєр EoTech 1комплектШтани тактичні 5.11 1штШтани тактичні М-так 1штФлісова кофта 3шар 1штУбакс Абрамс 2штХардсофшел курточка 1штGore-tex курточка 1штБерці belleville демісезон 1 пара Берці Solomon зимові 1 пара Натільна білизна 1шар 1 комплект Натільна білизна 2шар 1 комплектТактичні окуляри Баф і перчатки зимові Баф і перчатки літні EcoFlow 2шт🎯Загальна ціль: 300 000грн.📎 https://send.monobank.ua/jar/86etCuE4tj🫙Моя ціль: 15 000грн.
👁 47 26-01-19 07:15
Всім ку привіт здарова я відкрив нову допоміжну банку да да я Для виконання бойових завдань в найгарячіших точках необхідне нове екіпірування.Чому нове? Все наявне екіпірування було знищене після ворожого прильоту.❤️‍🔥ОДРАЗУ ПРИЄМНЕ ЗА ДОНАТ:1000грн - шанс виграти IPhone 17.200грн - сертифікат RiotDivision 5тис.грн.50грн - сертифікат RiotDivision 1,5тис.грн.Розіграш відбудеться одразу після того, як уся сума буде зібрана🙌🏻📋Список потреб:Плитоноска crye precision avsРюкзак Warrior Assault Systems X300 PackРюкзак штурмовий warrior 20 л7 шар куртка і штани 1комплектПриціл і магніфаєр EoTech 1комплектШтани тактичні 5.11 1штШтани тактичні М-так 1штФлісова кофта 3шар 1штУбакс Абрамс 2штХардсофшел курточка 1штGore-tex курточка 1штБерці belleville демісезон 1 пара Берці Solomon зимові 1 пара Натільна білизна 1шар 1 комплект Натільна білизна 2шар 1 комплектТактичні окуляри Баф і перчатки зимові Баф і перчатки літні EcoFlow 2шт🎯Загальна ціль: 300 000грн.📎 https://send.monobank.ua/jar/86etCuE4tj🫙Моя ціль: 15 000грн.
👁 565 26-01-09 12:44
why linuxoid can't have nice nvidia day 1 drivers for any game: Хтось в твіттурі сказав шо це всьо через гейфорс нау. Клауд геймінг уууу лінукс нативна апка тому ніколи не отримаєм дрова нормальні. еееее чєл ні. блядь я випадково перевернув відеореєстратор сука там же хард ай Там суть тої апки шоб не з браузера стрімить і да різниця є між апкою та браузером. Суть не в клауд платформі яку вони дрочать 10ий рік, вона і без аішки працювала. І да я кажу працювала бо я на подібному гамні з 2019 року граю то типу ну троха шарю. Вона, кста, і досі нормально працює. Якшо нормально налаштувати гру і клієнт то все похуй стає і при 100 мбіт кіберпанк дуже гарний з ртх і вся хуйня. І так з 2020 +- року стабільно. Лінуксоїдам не треба дрова нормальні не через це, а через те що в них очевидно майки один з основних партнерів адже там драйвера самі свіжі самі кращі дей -100 до гри вже грузе оновлення драйверів до неї. Потурання лінуксоїдам з нормальними дровами, на мою думку, може стати критичним кроком який буде точкою неповернення і масово відходу людей від вінди, адже Вася_1986 який до того клєпав репаки вінди залюбки збере «народний» лінукс дістрибутив з нормальними дровами і всякими подібними приколами на базі стімОС шоб гралось тупо ВСЕ Профіт інсентів голландського штурвалу великих корпорацій він такий да
👁 1,100 26-01-07 18:49
Всім ку привіт здарова я відкрив нову допоміжну банку да да я Для виконання бойових завдань в найгарячіших точках необхідне нове екіпірування.Чому нове? Все наявне екіпірування було знищене після ворожого прильоту.❤️‍🔥ОДРАЗУ ПРИЄМНЕ ЗА ДОНАТ:1000грн - шанс виграти IPhone 17.200грн - сертифікат RiotDivision 5тис.грн.50грн - сертифікат RiotDivision 1,5тис.грн.Розіграш відбудеться одразу після того, як уся сума буде зібрана🙌🏻📋Список потреб:Плитоноска crye precision avsРюкзак Warrior Assault Systems X300 PackРюкзак штурмовий warrior 20 л7 шар куртка і штани 1комплектПриціл і магніфаєр EoTech 1комплектШтани тактичні 5.11 1штШтани тактичні М-так 1штФлісова кофта 3шар 1штУбакс Абрамс 2штХардсофшел курточка 1штGore-tex курточка 1штБерці belleville демісезон 1 пара Берці Solomon зимові 1 пара Натільна білизна 1шар 1 комплект Натільна білизна 2шар 1 комплектТактичні окуляри Баф і перчатки зимові Баф і перчатки літні EcoFlow 2шт🎯Загальна ціль: 300 000грн.📎 https://send.monobank.ua/jar/86etCuE4tj🫙Моя ціль: 15 000грн.