Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ужгород інсайди
Añadido 14 jul. 2024

Ужгород інсайди

@ungvarinsides
Número de suscriptores: 1 434
Fotos: 492
Videos: 67
Enlaces: 39
Descripción:
You can view and join @ungvarinsides right away.
Fuente

Ужгород інсайди | Сьогодні у міськраді було весело) Відкрите засідання комісії з обговор...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ужгород інсайди Ужгород інсайди @ungvarinsides
1 930 Vistas/Alcance 2026-02-23 19:21 Mensaje №630
Сьогодні у міськраді було весело) Відкрите засідання комісії з обговорення скандального детального плану було перенесено у зв'язку з відсутністю кворуму. Стандартна схема в надії, що наступного разу емоції громадськості вщухнуть і питання можна буде "проштовхнути".  На жаль у залі були відсутні "лідери" ветеранських організацій, які як здавалось багатьом ужгородцям претендують на лідерство громадської думки. В передчутті майбутніх виборів ситуація стає більш цікавішою. На арену виходить вже давно призабутий ексдепутат Іван Волошин, як завжди з негативним шлейфом. Не дивно, адже свого часу йому довелось спостерігати на те, як Техас грабують техасці зі сторони і без його участі. Наразі його вірний кум і соратник Анатолій Ковальський (Кукушка) активно почав строчити публікації у соц.мережах, імітуючи бурхливу діяльність партійного діяча "Батьківщини", адже лідерка цієї політсили наразі теж по вуха у багні. Отож всій партійній вертикалі була дана вказівка "щось робити, бо все пропало".  Тому пан Анатолій і прийшов сьогодні дорікнути своєму колезі Валентину Штефаньо у тому, що останній не сплатив 14 мільйонів податків, і у зв'язку з цим не має право підіймати тему незаконних будівництв 🤣.Ситуація з будівництвом біля Ботанічного саду не є тригером для суспільного резонансу. Громадський супротив в даному питанні є ще занадто млявим, аби забезпечити тверезість у прийнятті рішень нашими можновладцями.