Fuente
Підпілля1877 | Underground1877 | Якісь дивні рухи відбуваются в українській анімації весь час, от тепер...
146 Vistas/Alcance
2026-04-04 19:37
Mensaje №4072
Якісь дивні рухи відбуваются в українській анімації весь час, от тепер виявилося що вийшло якесь скандальне інтерв'ю з Анастасією Фалілеєвою, де як виявилося інтерв'юер "нападав" на гостю, і що саме інтерв'ю довело пані до сліз. Перш за все доводити панянок до сліз - гріх, покайтеся. Далі я б ще сказав що не знаю що там сталося між цим Яріком та Анастасією, проте тут я можу висказатися про дві сторони. Про пані я напевно не те що б висказав думку як радше дам пораду іншим майбутнім режикам і рок зіркам (по типу мене звісно), інтерв'ю це далеко не завжди френдлі форма, це та подія де інтерв'юер не завжди інтелектуал і не завжди добре до вас налаштований, скільки ви бачили відео де зіркам на інтерв'ю дають капосні питання? Тож завжди будьте готові до того що з вам спілкуватимуться в невідомій формі та задаватимуть невідомі питанн. Що до пана Яріка то хз, можливо мені і здається але в інтерв'ю явно проскакує цей вайб того що "мультики це щось таке, про дітей та дофамін, чому б вам не спробувати АНІМЕ!!!!". Тож як якесь професіональне інтерв'ю з цікавими питаннями ця річ взагалі ніяка. Висновок! Інтерв'юери можуть бути булочками, гандонами, чимось середнім, профі, любителем, Дені Девіто, Олексієм Цимбалом. Тож якщо ви не готові говорити з Дені Девіто - будьте готові розчаруватися в інтерв'ю. Дуже хотів би зацінити фулл з реальними нападами від інтерв'юера та проханнями припинити інтерв'ю, а то попкорн розігрів, а там лиш нудні питання про Японію та стосунки.... Я М'ЯСА ХОЧУ!!!!!!!!