Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Підпілля1877 | Underground1877
Añadido 14 jul. 2024

Підпілля1877 | Underground1877

@undermation
Número de suscriptores: 326
Fotos: 1,540
Videos: 274
Enlaces: 477
Descripción:
Мультики, анімація і інше 2D #Рецензія1877 #КнигиАнімація1877 #КнигиМалювання1877 #Навчання1877 #Рекомендація1877 Канал 18+
Fuente

Підпілля1877 | Underground1877 | Що до мінусів я зосереджуся на конкретному який є частою проблемою філ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Підпілля1877 | Underground1877 Підпілля1877 | Underground1877 @undermation
175 Vistas/Alcance 2025-10-19 11:20 Mensaje №3770
Що до мінусів я зосереджуся на конкретному який є частою проблемою фільмів. А саме ми беремо персонажа з цілком звичними і вірними твердженнями та діями, додаємо йому людоїдської хєрні, і все, ми маємо супер злодія! До приклад Лорд Волдеморт, так, він був правий що до того що чаклуни пиздатіші за людей, якогось хріна чаклуни мають приховуватися від світу і це не справедливо, але додамо до цього те що він хоче вбити та/або поневолити всіх маглів, + бажання кокнути красівого підлітка в окулярах, і все, у нас злодій нацист. Тут та сама історія, (спойлури) уявіть що ви бізнесмен, за власні кошти організовуєте дослідження, платите науковцям скажені гроші, цим самим забезпечуючи їх сім'ї, приходите до відкриттів які призведуть до створення нових ліків, організовуєте експедицію, самі в неї їдете. От нормальний персонаж, але ну додамо йому того що він НЕ ВРЯТУВАВ ДІВЧИНКУ, і те що він це виправдав не шоком а тим що вона бреше, скажемо губами інших персонажів що "це не чесно що він буде продавати ліки за великі гроші багатим", і все, злодій. СУКА! ЯЯ ЦЕ ВСЕ ОРГАНІЗУВАВ, ВКЛАВ БАБКИ, ЗНАЙШОВ РЕВОЛЮЦІЙНУ НАУКОВУ ХУЙНЮ! ТАК БЛЯТЬ! Я ХОЧУ З ЦЬОГО ЩОСЬ ЗАРОБИТИ!!!! І блять мене ще зжирають і відвозять всю важливу наукову хуйню іншим бізнесменам які зароблять на цьому свої статки. Крч не пишітьтак злодіїв.4/10 (накинув балів за хороший візуал)#Рецензія1877