Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - "Під сонцем" - теплий книжковий канал
Añadido 06 dic. 2025

"Під сонцем" - теплий книжковий канал

@under_the_sun_ua
Número de suscriptores: 192
Fotos: 610
Videos: 16
Enlaces: 423
Descripción:
Вітаємо! З вами Оля 🙋‍♀️ та Віталій 🙋 Ставимо за мету популяризацію читання в цілому та розвиток української книжкової та мовної культури зокрема. Сподіваємось надихати вас читати українське й українською. До зустрічі під сонцем!
Fuente

"Під сонцем" - теплий книжковий канал | ​​"Колапс" Макса Кідрука(серія нові темні віки, книга 2) Оцінка: ☀️☀️☀...

​​"Колапс" Макса Кідрука(серія нові темні віки, книга 2) Оцінка: ☀️☀️☀️☀️☀️🙋 Ось і закінчився мій набіг на книги Бородатого Тамарина: "Північний полюс" ➡️ "Південний полюс" ➡️ "Як я вбив Плутон і чому це було неминуче" ➡️ "Заплутане життя" ➡️ "Колапс". Можна було б продовжити, але у нас закінчились книги від цього видавництва, що я не читав.Почну з того, що мене турбувало, коли я брав книгу. Пам'ятаючи кількість персонажів з "Колонії", я не мав певності, що сходу зможу включитися в події другої книги. Навіть подумував перечитати "Колонію". Але досвід Олі показав, що проблеми тут немає, оскільки книга на початку містить короткий переказ попередніх подій, а крім того, навіть відкриття глав зі старими персонажами йде з нагадуванням, хто вони та де вони. Тож читати "Колапс" з дворічною перервою після "Колонії" - це ОК.Мої враження: фантастично чудово, просто чудово! Десь на середині книги я зрозумів, що читаю тверду наукову фантастику. Більш того, - на рівні з майстрами жанру. Чомусь під час читання "Колонії" таких вражень не виникало. Маю певність, що серія свого часу стане класикою 🤞 Ще відмітив покращення стилю написання. Прямо відчувалось, що слова стоять на своїх місцях. Десь це живі діалоги, десь реалістичні описи.Щодо сюжетних ліній, то тут "прекрасно" все.🌎 на Землі, крім проблем з вірусом, стикаються з різким потеплінням та змінами атмосфери, через зниження рівня кисню та підвищення вуглекислого газу. Тож проблем вистачає і схоже, ситуацію важко налагодити.Перед внутрішнім зором зринув непроханий спогад часів клодис-пандемії: на піку епідемії медпрацівники загортали в чорні пластикові мішки ще живих, але вже безнадійних пацієнтів. Це економило час і давало змогу зосередитися на тих хворих, які мали шанс вижити. Усе своє життя Кроудер не піддавав сумніву існування певного стійкого стану, до якого світ повертатиметься навіть після найгостріших криз. Хай які труднощі чекатимуть попереду, він вірив, що майбутнє завжди можна врятувати. Більше він так не думав. 🔴 на Марсі окремі сили (українці, рада 19-х та першонароджені) намагаються розуміти, як жити далі після руйнівних подій першої книги, але не готові домовлятися і намагаються лише посилити свої позиції під час анархічного хаосу. Еландон провалюється в чорну безодню (так, головка зовсім бо-бо, а чого ви очікували?), а росіяни активно роздувають ворожнечу (не здивований).Сумніваюся, що ти знайдеш зараз на Марсі людину, яка дивиться на все це й думає: о, я з цим упораюся. 🌒 орбітальну станцію з першої книги автор замінив станцією на Місяці, тут теж все не просто, але хоча б безпечно;🌚 новою очікуваною локацією є місце падіння вантажного Боїнгу.Хвилинка гумору:- Накажи їй не наближатися! - загорлав Сулима.- Ти обдовбався? Це ЗСУ, як я можу їм наказувати? Дуже сподобалось продовження лінії між Барбо (пілот-герой) та Мервіном (хлопець з паралізованими ногами). Очікую побачити Мервіна справжнісіньким пілотом.Не брехатиму: ти навряд чи коли-небудь зіпнешся на ноги, але ти ще можеш літати. Теранія навчить тебе. Це реально. І коли після всього, що тобі довелось пройти, ти станеш пілотом, я вірю, що знайдеться хтось, хто дивитиметься на тебе очима, сяйними від захвату, так само, як ти колись дивився на мене. І можливо, ти триматимешся за те сяйво, так само, як тримався я. "Колапс", на відміну від "Колонії" не лишив по собі присмаку спустошення, хоча сюжети наче обриваються так саме. Може це через те, що подій двох книг вже вистачає, щоб не сумувати в очікуванні третьої. Я маю певні здогадки стосовно подальшого розвитку, тому буду їх крутити в голові до виходу «А потім запала пітьма».Дуже класна книга 👏В коментарях бонус для читавших ⬇️#відгук 🙋