Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - "Під сонцем" - теплий книжковий канал
Añadido 06 dic. 2025

"Під сонцем" - теплий книжковий канал

@under_the_sun_ua
Número de suscriptores: 192
Fotos: 610
Videos: 16
Enlaces: 423
Descripción:
Вітаємо! З вами Оля 🙋‍♀️ та Віталій 🙋 Ставимо за мету популяризацію читання в цілому та розвиток української книжкової та мовної культури зокрема. Сподіваємось надихати вас читати українське й українською. До зустрічі під сонцем!
Fuente

"Під сонцем" - теплий книжковий канал | ​​"Нові Темні Віки. Колапс" Макса КідрукаОцінка: ☀️☀️☀️☀️☀️🙋🏼‍♀️ Не чи...

​​"Нові Темні Віки. Колапс" Макса КідрукаОцінка: ☀️☀️☀️☀️☀️🙋🏼‍♀️ Не читання, а катання на американських гірках: постійно було відчуття, що я перебуваю на краю прірви, але в такий момент завжди починалася наступна глава, і можна було трошечки перевести подих до нового напруженого моменту. Або мертвої петлі.Стільки сильних емоцій від книги я давно не отримувала. А після кінцівки не могла заснути. Та що там — не могла навіть очі заплющити, так страшно було від подій останніх глав 😱Але почнімо спочатку: стислий переказ подій першої частини — прекрасне рішення. Я, щоправда, і так добре пам’ятала майже все, а от запам’ятати людей із Ради Дев’ятнадцятьох, здається, ніколи не зможу 😅А потім перші розділи відразу з ноги нагадують, що проблем достатньо і на Марсі, і на Землі, і на шляху між ними. Якщо Земля тріщить від глобальних катастроф, то на Марсі в людей просто дах зриває, і конфлікти тільки загострюються.Є в мене все ж одна невеличка суб’єктивна претензія: одного з найцікавіших персонажів я чекала побачити 530 сторінок! Сподіваюся, в Кентона буде в наступних частинах більше ефірного часу!Також є окремі глави, які я точно буду перечитувати для підняття настрою, бо ситуації там були дуже комічні. Так, і такі сцени тут теж були. Наприклад, Юнія Ромо та політ на Місяць із мавпами.У цій частині навіть ті сюжетні лінії, які в "Колонії" були для мене найменш цікавими, стали неймовірними. Це я про Неру та Фелікса.Також я дізналася багато нового з різних сфер, адже історія дуже добре науково обґрунтовує і проблеми глобального потепління, і специфіку життя на Марсі, і космічні польоти. Графіки, схеми, формули — я наче побачила архів адекватних та цікавих підручників 😅Астероїди — це просто сміття, що залишилося від часу зародження Сонячної системи, і яке мало б піти на формування планет, але так і не злиплося у велетенські кам'яні кулі. Й от у чім річ: на розжарених молодих планетах усі по-справжньому цінні метали плавилися та опускалися в ядра, майже не затримуючись у поверхневих шарах. Натомість астероїди ніколи не проходили етапу розплавлення, через що містили значно більше цінної металічної сировини, рівномірно розподіленої по об'єму. Я читала книгу 10 днів, і тепер мені якось дивно братися за інші — настільки хочеться продовження й дізнатися, що ж там буде далі, чи дадуть персонажі всьому раду.Це було епічно!#відгук 🙋🏼‍♀️