Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Волонтерський лицарський штаб UMF
Añadido 06 dic. 2025

Волонтерський лицарський штаб UMF

@umfua2402
Número de suscriptores: 219
Fotos: 203
Videos: 13
Enlaces: 155
Descripción:
Вітаємо на каналі волонтерського лицарського штабу UMF - "Ukrainian Medieval Fencing".

👥 Número de suscriptores

219
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

566
Promedio/Día:: 1,670
Promedio/Tiempo:: 471
ERR: 258.45%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Друзі, іноді доводиться починати з нуля. І дуже добре, що є, кому починати! Найрезультативніший ФПВшник, вбивця з Шарухані, Danil Hieonya, потребує допомоги у відновленні майна, що було вражено на Сході. Дякуючи усім богам, ні він, ні його побратими не постраждали. Але… Щоб нищити окупанта (а за ним вже десятки підтверджених вражень як підорів, так і коштовної техніки, потрібно відновити, в першу чергу, передатчики, які допомагають як змінювати частоти, так і летіти далі, бити ворога далі. Додатково - закупимо турнікети, що частково підуть Любові Заболотній , фехтувальниці клубу Шарухань. І трошки обладнання для Игорь Зозуля (Шарухань) і Сергій Клочко (Ріттер). Загалом - на 120к. Дякую!І, як ви можете бачити, починаємо не з нуля! Дуже вдячні UMF - "Ukrainian Medieval Fencing" та клубу Ritter за проведений турнір і допомогу у зборі після турніру!Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid031WFroNHB1pUjTiCmr2uAec3iYjD4qthEsiuN7jYNyLd8axhsSVavh4RGkUpvxp6cl Приват (Privat bank): 5169360001419872Iban: UA253052990000026203745222318Моно (Monobank): 5358380883850003Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/wuXV5rXPc MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказуBitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7STether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Whitebit codes: yes!SWIFT: USD or EUR (В приват)Paypal: [email protected]
Швидких запитів обробити більше немає можливості. Щось просте - закривається без збору, щось коштовне - потребує довгого часу на те, щоб зібрати потрібні гроші. Тільки збори, які не на позавчора. Тільки речі, без яких можна зачекати день. Хоча як зачекати день на фронті без гарної аптечки? Я не знаю. Не можу уявити собі, як це - виходити і знати, що в тебе немає надійного турнікета з собою. Так, звісно, «держава має видавати». Багато де - видає. Багато де - ні. Тоді на допомогу приходимо ми з вами, друзі. Тому - починаємо знову. Ми почнемо знову ще стільки разів, скільки буде потрібно. Отже, досить слів. 100к, 25 аптечок. 10 з них ми беремо по крутезній ціні. Інші 15 - також дешевше ринкової вартості. Аптечки поїдуть морпіхам Сергія Клочко з клубу Ріттер, розвідникам Паші Спиці з клубу Шарухань, і ще на десяток напрямків по одній-двом штукам. Починаємо - зараз! Дякую!Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid028QHXM2LgS7Ho6YuuPbiKey5jg8ayKZZRuobq9VLFSZJoU7Weqc2hPdnwquFoJ3k5l Приват (Privat bank): 5169360001419872Iban: UA253052990000026203745222318Моно (Monobank): 5358380883850003Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/5GyTFLNzpD MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказуBitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7STether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Whitebit codes: yes!SWIFT: USD or EUR (В приват)Paypal: [email protected]
Ми не купували цей скоряк. Нам не довелось збирати 300+к грн, щоб купити, доправити, полагодити його. Ми не збирали гроші, щоб вчергове забезпечити можливість порятунку поранених з нагарячіших ділянок… А тепер - збираємо. Скоряк - є. Рятувати - не може. Чому? Бо його треба полагодити після воєнних доріг. І не тільки скоряк, у Наталя Рябчун - ще дві тачки, які працюють щоденно. Вони живуть. Поки ще живуть… І скільки вони проживуть - залежить від нас. На невідкладні ремонти різного ступіня складності одночасно вийшло 5 тачок… Це багато, друзі. Тільки от знаєте, що? На ремонти в нас їх… мінімум 8. І кожного дня я отримую прохання допомогти з ремонтами. Не з купівлею, з ремонтами. Ми не збираємо на нову тачку. Ми намагаємось продовжити життя тим, що вже на фронті. Набагато вигідніше полагодити тачку за 40к, ніж купувати за 300, ю ноу. Отже, що починаємо? Збір на ремонт для Рей і ще двох бійців, які стримують навалу на Покровському напрямку. Залгальна сума - 120к. Починаємо… зараз. Дякую!Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid0jb5hvjryboqvhojuGSiPHDipBfvGekvP1UUkwFdsoC2hZwqqFx4nxAYVZqAFyNz7l Приват (Privat bank): 5169360001419872Iban: UA253052990000026203745222318Моно (Monobank): 5358380883850003Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/8cPtdyvfJV MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказуBitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7STether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Whitebit codes: yes!SWIFT: USD or EUR (В приват)Paypal: [email protected]
Ніхто не народжений для війни. Не був для неї народжений і Павло Спиця, боєць клубу Шарухань. Але зараз - у складі окремої роти розвідки на Покровському напрямку нищить ворога. Коли я дивлюсь його відео з «дороги смерті» - я розумію, що ФБ таке не дасть викласти. Але ж.. Колись світ побачить і це. Отже, шановне панство, ми з вами круто стартонули на мій ДР. Дуже дякую вам за підтримку! Ми пробили половину збору на 120к і тепер продовжуємо. Збираємо на детектор дронів Чуйка, збираємо на аптечки. Дякую!Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid02X3BXaSpoZJxwG4ZHe2pcW19CPacFxa7gqtEv6h6EfybVyfuXej76h9FNE983Fsd5l Приват (Privat bank): 5169360001419872Iban: UA253052990000026203745222318Моно (Monobank): 5358380883850003Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/AYdtBWE1bz MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказуBitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7STether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Whitebit codes: yes!SWIFT: USD or EUR (В приват)Paypal: [email protected]
Я ненавиджу цей день всім серцем. Жодного разу, скільки себе пам'ятаю, я не зустрів його так, як хотілось. Більше того, коли зараз я намагаюсь відповісти на питання, а як би мені хотілось взагалі його зустріти, свідомість не може знайти відповідь, а відчуття провалюються в темряву і холод. Я намагаюсь відчути щось радісне - і не можу. Ну і похуй. Після перемоги розберемось.А поки що - в нас величезний запит. Знову аптечки, знову багато. Нам треба докупити 20-25 аптечок, 10 з яких підуть Павлу Спиці, бійцю клубу Шарухань з Полтави. Паша приходить, лише коли вже не може ніяк інакше вирішити це питання. Додатково Паші треба докупити Чуйку, детектор дронів. Ви самі знаєте, що дрони буквально не дають життя на фронті.Отже! Не вітайте мене. Вітайте Пашу і інших воїнів. 120к починаються зараз. Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid0vdh44BYuqS5qvwYcycyNDDCqxqE6BywWnNrtTnhDYznbSovM3w2HgCuQBYe7Ztfwl Приват (Privat bank): 5169360001419872Iban: UA253052990000026203745222318Моно (Monobank): 5358380883850003Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/AYdtBWE1bz MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказуBitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7STether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Whitebit codes: yes!SWIFT: USD or EUR (В приват)Paypal: [email protected]
Про прогрес і адаптаціюУявіть, що ви почали робити відтискання кожен день. Наприклад, ви можете відтиснутись від підлоги 20 разів і робите це кожен день. Сьогодні, завтра, післязавтра, через місяць, через рік. Ви чекаєте, що через якийсь проміжок часу вам стане легко робити 20 відтискань? Ні. Ху. Я. Якщо на початку 20 відтискань було максимумом, то ви будете вмирати кожен день, дороблюючи усі 20. Ні, вам не стане легше. Що ж зробити, щоб вам було легко відтиснутись 20 разів? Піднімати навантаження. Сьогодні, завтра, через місяць - постійно піднімати навантаження. Відтискаючись кожен день 40 разів, вам буде дуже легко зробити усього 20. Тіло, мати йосипова, працює саме так. Воно адаптується саме під ті навантаження, які отримує. Якщо ви робите 20 відтискань, тіло адаптується так, щоб 20 було вашим порогом. Бо ви ж не переходите за нього.А тепер - не про відтискання, а про наші умови життя. Ми жили при відключеннях світла на 2-3 години на добу. Ми жили при віялових відключеннях по 7-8 годин на добу. Ми живемо, коли світло є 3-4 години на добу. Або немає зовсім. Ми - живемо. А тепер згадайте, чи легко вам було витримувати, коли світла не було 7-8 годин на добу? УВАГА! Якщо світла немає 7-8 годин на добу, це означає, що СВІТЛО Є 16-17 годин на добу. Як вам таке? Звучить нормально, можна підлаштувати комфортне життя, правда? Не то, шо зараз, коли світла немає 24+ години. Розумієте, до чого це я? Ми адаптуємось. До будь-чого. Навіть зараз, навіть в таких умовах, ми живемо… в комфорті. Це тільки початок зниження якості нашого життя. І уявіть, наскільки витривалими ми стаємо прямо зараз. Тіло й дух гартуються так, як ми навіть уявити не могли. Що ж. Ми будемо готові.А збір треба дотискати. Нагадаю, купуємо броню для Макс Бер, ремонтуємо дроно-катафалк для Ігора Зозулі, докуповиємо медицину. Окрема подяка Григорію Чаплоуцькому за розіграш і подвоєння суми. Ми змогли суттєво просунутись. Дотискаємо, друзі. Лишилось менше 50к. Дякую!Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid0Mb3gsbibWmtBBm5QRKw3Ft8HFj7F7A1hGKDdtMBj4MXgT3SzoBhv8YKuDtXyHH3Ul Приват (Privat bank): 5169360001419872Iban: UA253052990000026203745222318Моно (Monobank): 5358380883850003Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/2sMXwTgtVG MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказуBitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7STether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Whitebit codes: yes!SWIFT: USD or EUR (В приват)Paypal: [email protected]
Право на втомуКожен ранок я прокидаюсь з однією думкою: «Як я втомився». Кожен день я думаю, чи можу я прилягти на годинку подрімати. Кожен вечір - це челендж, у якому я намагаюсь обрати, що закрити - попрацювати, потренувати чи поспати. Я точно знаю, що у більшості волонтерів - такий самий стан. Стан тотальної втоми, який вже сприймається, як нова норма. І я точно знаю, що багато з них не дозволяють собі навіть казати, що втомились. Сьогодні - про нормалізацію втоми.Це нормально, що ви втомились. Це нормально, що ви не можете зібрати раму. Це нормально, що ви плутаєте прості речі, не можете вчасно відповісти і так далі. Це - нормально. Це - наші поточні умови життя. Але те, що я зараз скажу, може трошки похитнути це відчуття нормальності. Відчувати втому - нормально. Не нормально - переставати діяти. Не нормально, коли ви вирішуєте, що більше не будете волонтерити. Бо хтось там інший хай тягне, я вже он скільки тягну.Не нормально, коли ви вирішуєте більше не донатити. Бо там хай спочатку хтось перестане красти.Не нормально, коли ви вирішуєте більше не плести маскувальні сітки.Не нормально, коли ви перестаєте впливати на ваше виживання. У будь-який спосіб. І тут я нагадаю основу - кожен з нас живий тільки поки стоять наші збройні сили. Усе. Є багато додаткових логічних і не дуже питань, але основа одна. І вона непохитна. Поки що.Тож нормально, коли ви втомились. Знайдіть спосіб відпочити - це ваша, бляха, відповідальність. Ваша відповідальність - бути взмозі продовжувати виконувати свою частину нашого виживання. Не дуже звучить, так? Нічого, майже 4 роки з початку вторгення. Беріть на себе відповідальність. За себе, за свій стан, за свій внесок у виживання України. І продовжуйте допомагати. Реквізити - в коментарях. Збір треба закривати.Посилання для допомоги в ФБ: http://facebook.com/theflamberge/posts/pfbid02QxKgYJAAwvBGexRHxD8ePppSc3vqjtV5ihEwyXzzTxejBrpGBHLTLpeXxeFfpGel Приват (Privat bank): 5169360001419872Iban: UA253052990000026203745222318Моно (Monobank): 5358380883850003Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/2sMXwTgtVG MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказуBitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7STether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Whitebit codes: yes!SWIFT: USD or EUR (В приват)Paypal: [email protected]
Ка. Та. Фалк. Нє, реально, друзі. На фотці ви можете бачити спражній катафалк, на якому воює боєць клубу Шарухань Ігор Зозуля. Коли нам запропонували цю тачку, Ігор одразу визначив її як дронотачку для пришвидшення доставки підорів до Харона. Ще раз, друзі. Ми отримали катафалк безкоштовно! Він вже навоював більше півроку на Сході. Тачка 89го року ще переживе пуйла. Зара треба тільки її підшаманити. Додатково, для Макса Бера, з клубу Шарухань, потрібно докупити бронековдру. Шо воно таке? Це буквально ковдра, під якою можна сховатись від прильоту ФПВ. Якою можна закрити двері і відчути трошки додаткової безпеки. Плюс - медицина, як завжди. 120к, друзі. Починаємо зараз. Дякую!Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid0AxsfWyRwBXQqbm5ATuCyft2PAhCNScuhykkXLPtvxgHAmPXXfJy2NcZ78FThLuXzl Приват (Privat bank): 5169360001419872Iban: UA253052990000026203745222318Моно (Monobank): 5358380883850003Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/2sMXwTgtVG MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказуBitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7STether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Whitebit codes: yes!SWIFT: USD or EUR (В приват)Paypal: [email protected]
Колись я діставав їх безкоштовно. Десятками, якщо не сотнями. В так само десятками роздавав в підрозділи. Потім безкоштовні аптечки закінчились. Чомусь - в одну мить. Тоді я став збирати на них гроші і купувати. Тоді ще ціни були такі, що за 2к можна було втарити нормальну аптечку. Якщо знати, де купувати, звісно. Гарних місць, де закупатись, ставало все менше, ціни повільно повзли в гору. Спочатку 2500. Потім - 2800. Потім - якось ривком, 3800-4000. Останній закуп вдалось зробити по 4760. Я сів рахувати зараз - ледь вдається влізти в 5000. Але мова - не про це.Чи вмієте ви відмовляти? Казати "ні" своїм дітям, своїй коханій людині? Чи доводилось вам відмовляти найближчим? Найдорожчим у світі? Якщо так - ви розумієте. ⁃ Фламер, треба колеса. На зараз, наші померли ⁃ Вибач, друже. За пару тижнів зможу, не раніше. ⁃ Фламер, треба втарити теплак. Наш на ремонті буде ще певний час. ⁃ Вибач, рідний. Не менше місяця. ⁃ Фламер, треба... Зимове взуття, нова коробка на тачку, ретрік, катушки, окуляри... ⁃ Вибачте, друзі. Я можу поставити в чергу зборів, але швидко не буде. ⁃ Фламер, треба аптечка. Хоч якась. ⁃ Якоїсь не буде. Завтра надішлю свою.Друзі, відмовляти своїм - це отак. Все більше зборів, які ви не бачите. Тому що я мушу відмовляти у тому, що потрібно на вчора. Тільки середньо-термінові запити, які можуть почекати. Хоча б два тижні.Аптечок більше немає. І не буде, поки ми не купимо нові. Хоча б 15. Хоча б. Колись, пам'ятаю, ми не збирали менше, ніж на 50. Зараз хоча б 15. Погнали. 75к. Зараз. Дякую.Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid035odHFaJiSLMeQgRcS21br3zSjuYH6oUSiyVP2T8w53qCRkZuMS4JcDq1PwGr8NSYl Приват (Privat bank): 5169360001419872Iban: UA253052990000026203745222318Моно (Monobank): 5358380883850003Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/4Kg1UsqkmA MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказуBitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7STether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Whitebit codes: yes!SWIFT: USD or EUR (В приват)Paypal: [email protected]
Кажуть, сьогодні - день волонтера. Приєднуйтесь до моїх привітань! Вітаю вас, шановні волонтери, з постійною тривожністю. З тим, що за кожним з вас - десятки своїх пацанів, про яких ви піклуєтесь більше, ніж про себе. Вітаю вас з тим, що в вас постійно немає грошей. Вітаю, шановні, з тим, що ви ніколи не зробите достатньо. І не відчуєте цього. Вітаю вас, друзі, що кожен раз, коли ваші не виходять на зв’язок, ви не можете спати. Ви взагалі дуже складно спите зараз. Вітаю вас, спільното, з тим, що кожен раз, коли ви отримуєте звістку, що хтось з ваших на щиті, ви думаєте, що якби були поряд - щось можна було змінити. Вітаю вас з тим, що ви постійно чекаєте, хто ще вас виїбе - постачальник, який обіцяв подешевше, бо для військових же, і підняв ціни одразу після домовленості? Чи держава, яка прийде вимагати з вас податки на отримані волонтерські гроші? Вітаю вас з тим, що кожен наступний збір відчувається як останній - бо немає ніякої впевненості, що він закриється. Вітаю вас з боргами. Вітаю… а чого вас? Нас вітаю. Я б усе віддав за те, щоб ніколи не було нагоди вітати нас. Дотиснути збір - можете за реквізитами. Така ж нагода… Хоча певен, вам не потрібна нагода. Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid032ftYxDo7oagAssVpLo5EykJQxoJkEkqv9wWpZU8TBE4DXn9TQCJ3j85wDBYvyw13l Приват (Privat bank): 5169360001419872Iban: UA253052990000026203745222318Моно (Monobank): 5358380883850003Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/57MoT8YFuf MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказуBitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7STether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Whitebit codes: yes!SWIFT: USD or EUR (В приват)Paypal: [email protected]