Fuente
Підслухано український сканлейт | Чесно, читаючи всі ці коментарі, мені вже навіть трохи смішно. Робота ...
983 Vistas/Alcance
2026-03-07 11:40
Mensaje №1576
Чесно, читаючи всі ці коментарі, мені вже навіть трохи смішно. Робота висіла 4 роки без жодних зауважень — і всіх усе влаштовувало. Але щойно адмінка залізла на російський сайт, знайшла там схожість, і раптом усі масово перевзулися. Але скажу так: коли людина не читає російською, вона насправді й не бачить, що щось могло бути взято з їхніх сканів. Тут адмінка виявилася досвідченою - хороша дівчинка)Сам факт у тому, що я почала перекладати лише наприкінці 2022 року. До цього я просто читала. І ще тоді я не раз бачила на російських сайтах повідомлення від перекладачів, що переклад призупинено, бо половина команди - українці. Це була доволі поширена ситуація. Тому зараз я майже впевнена, що частина тих людей сьогодні або працює у великих командах, або навіть є адмінами сайтів. Тож, чесно кажучи, не вам читати мені лекції - у багатьох із вас своїх “скелетів у шафі” більш ніж достатньо.Щодо “допомоги”.Ви не допомагаєте - ви просто розповідаєте, що все неправильно. Зараз я перекладаю інші історії і ще допомагаю з перекладом іншим командам, тому часу переробляти старі розділи у мене на даний момент немає, навіть якби мені допомогли з клінами чи тайпом.Якщо ви справді так сильно хочете допомогти - зробіть усю роботу самі. Бо я для себе цей переклад уже зробила.І ще один момент, який мене відверто розсмішив. Коли я переглянула 100+ коментарів, стало помітно, що під більшістю постів пишуть одні й ті самі люди. Причому серед них є і адміни, і друзі тієї адмінки. Дуже “об’єктивна” дискусія виходить. Хоча цілком очікувано, бо адмінка сама порадила цей канал)І якщо вже говорити відверто — ми тут говоримо про піратські переклади. Якби всі діяли строго за японськими правилами авторського права, то жодних таких перекладів узагалі б не існувало: ні українських, ні російських, ні будь-яких інших. Уся ця сцена фанатських перекладів існує саме тому, що це неофіційна діяльність фанатів, а не ліцензовані видання.І наостанок про правила. У коментарях одна дівчина написала назву команди, хоча на вашому ж сайті чорним по білому написано про анонімність. Виходить цікаво: правила самі написали — самі ж і порушили. P.S. Чекаю в гості)Отакий парадокс.#підслухано_сканлейт