Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба
Añadido 10 oct. 2021

МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба

@ukrpacificus
Número de suscriptores: 3 342
Fotos: 1,520
Videos: 1,330
Enlaces: 2,390
Descripción:
Засновник і Голова Українського руху пацифістів Війна це злочин проти людства! Я засуджую військове вирішення економічних проблем! Зв'язок з Миролюбцем напряму: @Kotsaba
Fuente

МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба | Допис від Олі Кулакової 🙏Я вимагаю завершення війни🕊️Я вимагаю реальни...

Logotipo de la comunidad de telegram - МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба @ukrpacificus
1 160 Vistas/Alcance 2026-05-19 19:56 Mensaje №5484
🙏 Допис від Олі Кулакової 🙏Я вимагаю завершення війни🕊️Я вимагаю реальних рішень, які завершаться миром🕊Бо поки хтось ділить вплив, території та рейтинги звичайні люди в Україні живуть між сиренами, страхом і виснаженням….😵‍💫Не нормально, коли суспільство живе між ТЦК, тривогами, втратами та постійною психологічною напругою…. Скільки ще це має тривати?Скільки ще діти повинні рости під звуки вибухів?Скільки ще нам будуть пояснювати, що ми просто маємо потерпіти?‼️Ми вже витримали більше, ніж повинна витримувати будь-яка нація‼️‼️І найстрашніше що для багатьох ця війна вже стала частиною політичного сценарію, який ніхто не поспішає завершувати🤡‼️Мені сказали : Звикай🤦‍♀️Я не хочу звикати до війни😵‍💫Не хочу, щоб ціле покоління запам’ятало життя лише через вибухи, втрати та тривоги😵‍💫‼️ Бо кожна війна в історії завершувалась переговорами, дипломатією, міжнародним тиском або новими безпековими домовленостями. Кожна🙏🏻‼️Питання лише в тому, скільки ще людей повинні втратити життя, здоров’я, сім’ї та надію …‼️Я не закликаю до капітуляції‼️Я закликаю до здорового глузду‼️Суспільство має право:🇺🇦вимагати чіткої стратегії завершення війни;🇺🇦вимагати прозорої комунікації від влади;🇺🇦вимагати захисту цивільного населення;🇺🇦вимагати міжнародного тиску та реальних рішень 🕊️Мир це не слабкість🕊️Ні війні👊🏻Вимагаю миру🕊️P.S.Я вимагаю миру від усіх, хто приймає рішення, впливає на цю війну та роками грає людськими життями у політикуБо платять за це не вони. Платять звичайні люди‼️Я хоча б говорю про те, що мільйони людей бояться сказати вголосПитання про що мовчите ви, дивані експерти та критики 🤡