ПРИВІТАННЯКомандира 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського з нагоди Дня Збройних Сил УкраїниДорогі бойові побратими та посестри!У найважчий для України час ви мужньо і самовіддано стали на шляху окупанта, сумлінно виконуючи свій військовий обов'язок. Своєю сміливістю, стійкістю і професіоналізмом твердо продовжуєте здобувати свободу для українців, виборювати право на існування Батьківщини.Відзначаючи професійне свято, ви ведете тяжкі бої з ворогом в найзапекліших ділянках фронту, міцно тримаючи позиції та вибиваючи ворога з нашої землі.Висловлюю щиру вдячність усім військовослужбовцям бригади за сумлінне виконання військового обов'язку, відвагу, самопожертву й непереможний характер, який ви щодня демонструєте в боях з російським агресором. У цей день ми також схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам'ятатимемо їх подвиг.Зичимо міцного здоров'я пораненим воїнам та чекаємо найшвидшого повернення на рідну землю всіх полонених морських піхотинців.Бажаю усім вам та вашим родинам доброго здоров'я, міцного духу, стійкості у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.Слава морській піхоті України!Слава Збройним Силам України!З повагою,полковник Віктор СІКОЗА
На фоні безумовного прориву в питанні постачання важкої бронетехніки нашими союзниками, українці знову почали гратись із вкрай небезпечним явищем – сумнівні джерела. Перебуваючи в шоці від новин про передачу нам Бредлі, Мардерів, колісних танків та іншої броні, багато користувачів соцмереж впали в ейфорію і почали продовжувати шукати перемоги. Так, вчора британський таблоїд The Mirror вирішив видати новину про те, що уряд Великобританії планує передати нам ударні гелікоптери Apache. Ця новина миттєво поширилась інфопомийками, її вже почали обговорювати "аналітики", її почали надсилати і нам.Але ніхто з цих людей не помітив, як той самий таблоїд сьогодні вдень вирішив "відкликати" цей неймовірний пакет допомоги, і просто видалив новину. Не створюйте собі хибних уявлень і завищених очікувань – прочитавши десь повідомлення про передачу нам завтра Томагавків, яке післязавтра спростують, ви розчаруєтесь, зіпсуєте собі настрій і почнете сіяти зраду. Перевіряйте інформацію, довіряйте надійним джерелам, і пам'ятайте: найкраща зброя та, яка нищить московитів на полі бою.
Головнокомандувач ЗС України генерал Валерій Залужний:Сьогодні я змушений підняти досить складну тему - посилення відповідальності за самовільне залишення військової частини чи місця служби, дезертирство, самовільне залишення поля бою або відмову діяти зброєю, непокору і невиконання бойових наказів. Я підтримую відповідні зміни до законодавства, ухвалені Верховною Радою України, і прошу Президента підписати закон. Моя думка чітко віддзеркалює позицію командирів угруповань та військових частин, які вимагали системного вирішення цього комплексу питань.Армія тримається на дисципліні. І якщо прогалини в законодавстві не забезпечують її дотримання, а “відмовники” можуть сплатити штраф, розмір якого становить до десяти відсотків бойових виплат, або отримати покарання з випробуванням, це несправедливо. Більше того і це ключове, оголені ділянки фронту змушені закривати собою інші військовослужбовці, що призводить до збільшення втрат особового складу, територій та мирних людей на них. Часто втрачені позиції доводиться відновлювати штурмовими діями дуже дорогою ціною. Так не повинно бути. Чи можна зарадити цій проблемі у більш мʼякий спосіб? Розʼяснювати, переконувати…Так, якщо йдеться про мирний час. В умовах війни потрібні швидкі дієві рішення. Чи існує загроза посилення безкарності командирів? Ні, командири так само несуть повну юридичну відповідальність за свої дії чи бездіяльність. І я повністю довіряю своїм підлеглим. Чи визнаю я наявність проблем, що призводять до самовільного залишення позицій? Так і працюю над їх усуненням. І проведені успішні операції щодо звільнення територій нашої держави є тому підтвердженням. Чи нормально, що ми дискутуємо на такі чутливі теми публічно?Так, ми в демократичній державі. Але рівно до тих пір, поки це не шкодить нам вигравати війну. Тому я закликаю всіх поставити крапку в цій дискусії. І разом наближати Перемогу. Слава Україні!
Навіть швидкий і поверхневий аналіз російських соцмереж дає змогу зрозуміти рівень їхньої зневіри у власному майбутньому.Це видно навіть у тих, хто підкреслено і бравурно пиздить про «грядущую победу русского оружия». Вони постійно ниють, що «русскому народу не объяснили, за что мы воюем». Вони постійно сруться між собою у намаганні зрозуміти, хто їм взагалі українці: брати (як століттями розповідала пропаганда) чи смертельні вороги. Вони постійно самі для себе змінюють цілі війни: ми вийдемо на кордони Польщі (тут прилітає пиздюль від ЗСУ), ой, ну тоді ми захопимо Київ (пиздюль), ну тоді Харків (пиздюль), ну тоді захистимо кордони, які захопили (серія пиздюлів, що триває досі). Вони не можуть відверто сказати, що їхня війна – це війна на винищення України, всього українського і всіх українців до останнього, тому постійно вигадують то «денацифікацію», то «бази НАТО», то «десатанизацію» і іншу шизофазію. Спробуйте порівняти мотивацію українського та російського солдата. Українець знає, що його першочергова мета – звільнити рідну землю. Саме тому українець вгризається у кожен сантиметр землі. Саме тому він готовий воювати заради цієї мети.Росіянин взагалі не знає, яка його кінцева мета, хоча підсвідомо розуміє, що фінальною точкою його життя буде підтримка вітчизняного автопрому шляхом перетворення на добрива для української землі. А солдат, який не знає, за що воює – це солдат з частково втраченою боєздатністю. Врешті-решт, це призводить до масової втечі, дезертирства і здачі у полон, що спостерігається зараз і спостерігалося, наприклад, у Першій світовій війні, у якій більшість воюючих країн також не мала чіткого обґрунтування для власних солдатів кінцевої мети війни. Неможливо будувати дорогу, не знаючи, куди вона має тебе привести. Так само неможливо виграти війну, не знаючи, що для тебе перемога. Ми знаємо і тому переможемо. Вони не знають і тому зазнають поразки.Війна, як і все у житті – це про мету і шлях до неї. Немає чіткої мети – не дійдеш до неї. Все просто.Саме тому вони не бачать свого майбутнього. Його просто немає.
Росіяни тупо нас не розуміють. Взагалі.Я не про мову, звичайно, хоча мову вони не розуміють теж – звідси всі легенди про «польскіх найомніков» після радіоперехоплень українською. Я про інше.Вони абсолютно, цілком і повністю не розуміють нашу психологію. Наприклад, зараз вони впевнені, що після вчорашніх ударів ми хочемо здатись, хоча насправді після вчорашніх ударів ми тільки більше хочемо перемоги – і рекордно швидкі збори донатів на армію це підтверджують.До цього вони були впевнені, що ми будемо зустрічати їхні війська з квітами. Сьогодні вони будуть впевнені, що ми здамося, якщо підірвати нам ТЕЦ, завтра будуть впевнені ще в чомусь. Будь-який українець вказав би їм на помилку. Але вони не українці.Вони банально вважають, що ми думаємо так само, як вони. Століття мантр про «братскійнарод» не пройшли повз: тепер ця мантра заважає їм самим. Вони не здатні зрозуміти, що ми інші. Що ми думаємо інакше. Маємо інші цінності. Маємо інше бачення.І що ми ніколи не здамося.Вони роблять те, що примусило б здатися їх самих. Це їхня логіка. «А давайте сдєлаєм ім то, что било би больно нам, ми жє одінаковиє». І вони роблять. Але результату нема.Народ жевунів не здатен зрозуміти народ козаків. Але ця проста думка їм непідвладна.Ми ніколи не здамося. Ми ніколи не підкоримось. Ми ніколи не пробачимо.Ми знаємо, що переможемо.
❗️Вот такой не очень оптимистичный прогноз от нашего подписчика (после новости про отключение воды):#нампишут Я ещё летом писал, что настанат время, когда аварии на водопроводе примут лавинообразный характер. Сейчас поломки случаются быстрее, чем их успевают устранять. Дальше — больше. Через пару месяцев «нормального» состояния водопроводной системы не будет в приципе. Утечки, дыры, поломки будут повсюду, что поставит крест на водопроводе как таковом. Город останется даже без технической воды. Зимой.Питьвеую воду в цистернах не будут привозить — она просто замёрзнет. Смогут привозить подсоленную техническую воду, которая не замерзает при не сильно низких температурах. После войны воды тоже не будет в виду отсутствия водопровода.Город будет потихоньку вымирать: молодняк ломанётся в Одессу, Киев, Днепр. Из-за малого числа жителей станет нерентабельно поддерживать сектор оказания коммунальных услуг (отопление, электрификация, газоснабжение). Всё поростёт травой, город превратится в город-призрак.А мы будем знать, что помимо орков в этом виновата и наша городская власть, которая своим заплывшим от воровства денег взглядом, будет где-нибудь на пляжах Копакабаны наблюдать за тем, как молодые латиночки с большими попами играют в пляжный воллейбол.
🔊 Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр: Дякуємо всім небайдужим, але ми самі впораємось з психологічним тиском на ворога! 😉Не треба писати про кожен тимчасово окупований населений пункт, що він вже наш.На жаль, зараз мережами шириться багато інформації про нібито звільнені населені пункти, яка не відповідає дійсності. Серед так би мовити «звільнених» у ваших постах зустрічаються населені пункти, які лише частково контролюються ЗСУ і там тривають бої, а є навіть такі, звільнення яких немає в планах на найближчі дні. ⛔️Не споживайте неперевірену інформацію. Коли можна говорити, що населений пункт наш? Коли населений пункт зачищений та правоохоронними органами здійснено стабілізаційні заходи. Тобто, якщо наші війська фізично зайшли в населений пункт, це ще не означає автоматично, що ми його контролюємо. Попереду ще можуть бути бої та чимало спеціальних заходів зі звільнення. Давайте розглянемо що таке «наш» на прикладі Балаклеї. Кілька днів тому було повідомлення, що війська зайшли у місто. Сьогодні ми остаточно встановили у місті контроль, провели всі необхідні заходи та підняли прапор - про що теж були повідомлення на ресурсах Міноборони та ЗСУ. Тому, ☝️як убезпечити себе від неправдивої інформації та не стати жертвою пустих сподівань? ❗️Читати офіційні джерела всіх органів влади військової вертикалі: ☑️Верховний Головнокомандувач (Офіс президента) ☑️Міністр Оборони (Міністерство оборони)☑️Головнокомандувач (ЗСУ, Генштаб)
Я надеюсь, все, кто меня читают, понимают важную вещь.РФ воюет лично с тобой. РФ охотится лично за тобой.Если война закончится победой РФ в любой форме - не получится отсидеться. Вас найдут по военнику, по постам в соцсетях, по лайкам, по проводкам приватбанка на ЗСУ, арестуют и убьют.Мысль "ну не могут же они убить вообще всех" - это именно та мысль, которая привела умных и образованных людей к расстрелу сто лет назад. Могут. И хотят. И убьют.Эмиграция невозможна, в эмиграции они тоже достанут. Если убежите недалеко - доедут на танке, потому что на Украине всё не закончится, Люблин и Познань тоже часть русского мира, мы им ещё за варшавский договор ответим и всё такое. Если убежите далеко - Чепига и кто там этот второй долбоеб будут вам благодарны за то, что вы предоставите им возможность повидать мир и получить большие командировочные за полет в Аргентину.Вас убьют, это война конкретно против лично вас. Убьют конкретно лично вас. А потом ваших детей, потому что дети врагов народа несут полную ответственность за родителей.И это не Путин хочет вас убить. Ну то есть и Путин тоже. Но вообще вас хочет убить вся Российская Федерация, как государственное образование, как форма организации населения территорий. Эта форма организации структурно враждебна Украине, на базовом уровне, как часть социального договора российского народа. И Украине, и Казахстану, и Литве, и всему.Есть только один способ остаться в живых. Чтобы вас не убили - надо, чтобы некому было вас убить.Понимание этого базового факта является ключевым для всех последующих ваших действий. Действия могут быть разными. Можно начать вытирать историю браузера, чатов и платежей. Можно начать отжиматься и носить турникет. Можно начать смотреть ютуб по вопросу "разборка ПКМ". Много чего можно. Главное начать….