Fuente
Український центр Подгориця 🇺🇦🇲🇪 | 🇺🇦🇲🇪 «Ви в Которі маєте свою другу домівку — сьогодні, завтра і завжд...
455 Vistas/Alcance
2026-03-27 11:43
Mensaje №2367
🇺🇦🇲🇪 «Ви в Которі маєте свою другу домівку — сьогодні, завтра і завжди»Саме з такими словами мер Котора Владімір Йокіч зустрів 40 українських підлітків у палаці Бізанті. Цей тиждень у Чорногорії став можливим завдяки підтримці Муніципалітету Котора, Посольства України та Асоціації «Добра Справа».Керівники міста висловили глибоку солідарність:💬 «Наш мета — щоб ви бодай на трохи знову знайшли свій спокій і радість, щоб пам’ятали цей час як світлий момент серед усіх жахіть. Як людина, що сама зростала в часи війни, скажу: все мине, а залишаться лише дружба та спогади про хвилини спокою», — наголосив Владімір Йокіч.🤝 Наша команда допомагає дітям відкривати красу Чорногорії:Ми провели для них екскурсію Старим містом Будва.Також разом відвідали Морський музей та Катедралу св. Трипуна в Которі.Попереду ще багато активностей, але найголовніше вже відбулося — діти відчули, що їх тут справді чекають і розуміють.Дякуємо громаді Котора за відкриті серця та можливість повернути дітям посмішки!