Fuente
NAVIGATION | OKX кормить 🤑недавно OKX запустила OKX BOOST, щось типу бінанс альфи і...
1 200 Vistas/Alcance
2025-09-10 16:35
Mensaje №1668
OKX кормить 🤑недавно OKX запустила OKX BOOST, щось типу бінанс альфи і сьогодні роздали дроп Linea, виходить дуже жирно, орієнтовно вийшло по 50-60$ за кожний бал і до 400$ на акаунт (інфа з інших каналів), тому і я вирішиш залитіти в цю двіжуху і почати крутити ➡️ механізм такий: робимо оборот і тримаємо кошти на балансі, за що отримуємо поінти, а вже за поінти дропи✒️ Шо робити? • реєструємось на ОКХ(якщо нема акаунта) • переходимо в розділ WEB 3 • створюємо гаманець • робимо депозит і починаємо робити свапи • також на головній сторінці можете зайти по банеру на вкладку Referral і ввести код CRYPTOUA (дає 20% знижки на комісію)📌 для мінімального дропу Linea потрібно було мін.10$ баланс Boost і мін. 32$ обсягу Boost. обсяг Boost - це середній обсяг торгів за 15 днів, а баланс Boost - це середній баланс за 15 днів📝 тобто якшо ви 8 днів тримали на гаманці 200$, а 7 днів - 0$, то середній баланс у вас буде в районі 100$ (якшо в мене все ок за математикою), і так само з обсягом, якшо одного дня у вас обсяг 500$, а всі інші дні 0, то середній обсяг буде (500/15 ~ 34$)також є групи токенів на яких об'єм не зараховує, або зараховує з множником 0.25 це стейбли, ETH і тддумаю після дропу лінеа, не буде аж таких вкусних роздач, але все одно перші проекти мають непогано так сипати, да і взагалі дивлячись на останні дропи за бінанс альфу, задумуюсь над тим щоб і її почати крутити 😎