Fuente
Українська Ґеймерська Республіка | Такс, ми повертаємося до "Інженерії з Тремпелем" 💩Мені нарешті приїхав...
44 Vistas/Alcance
2025-09-21 16:00
Mensaje №2598
Такс, ми повертаємося до "Інженерії з Тремпелем" 💩Мені нарешті приїхав контролер що "не вмекаєця". В описі на олх була одна єдина фраза - "в якийсь момент перестав вмикатись", всьо, тож мені було дуже цікаво зрозуміти шо там. Я підключив його до плойки, натиснув кнопку, і дійсно, не працює. Відкрутивши задню кришку перше що я побачив, що з нього випала батарея блять 👀 Це типу вже трохи насторожило мене. Ну раз випала і лежить дай думаю і я полежу я вирішив одразу поміряти на ній напругу. Напруга в нормі, як у нормальної батареї. Перевірив плату на коротке замикання, теж нічого. Зняв плату, яка йде до ЮСБ, поміряв напругу ЮСБ на ній і вже на платі після шлейфу - теж нормально. Блять. 😐Спробував подивитись, може якийсь з чипів на платі не отримує напругу, теж наче норм. І от в момент коли я вже хотів був здатися, я помітив одну дивну деталь.На зворотній стороні плати нема одного з чипів 👀 Типу, таке буває, коли плату проектують, то малюють на ній якийсь компонент і не запаюють його, бо він міг бути для тесту або чогось ще. Але тут на самому футпрінті є бляха припій, і навколо чіпа уся обвязка у вигляді резисторів\конденсаторів. Тобто, це означає лише одне - його спиздили 😳На фотках в інтернеті я зміг розгледіти маркування цього чіпа, і знаєте шо це? Ніколи не здогадаєтесь, тож я скажу - ЦЕ БЛЯТЬ КОНТРОЛЛЕР ЖИВЛЕННЯ 😆 Дійсно, і чого ж він не вмикається і не заряджається. Ще раз, продавець сказав, що дуалшок просто в якийсь момент перестав вмикатись. І виходить, що він мене наїбав, не сказавши ні слова про те, що геймпад як мінімум розбирався, а як максимум, що з нього спиздили цілий чіп. Чи було це свідомо? Хз взагалі, враховуючи те, який він глек, що навіть не зміг опис без помилок написати 😬Зверніть також увагу на ціну цього чіпа - 550 грн на українських сайтах і десь 430 на аліку. Тобто, чіп коштує вже дорожче за сам геймпад (дорожче ніж ми його взяли), і виходить, що з точки зору здорового глузду сенсу лагодити його не те шоб багато, але я скоріш за все так і вчиню, чисто заради досвіду і контенту. Також я для обох цих дуалшоків хотів зробити Type-C мод, що замінює парашний Micro USB. Так шо stay tuned, замовлю всю цю срань і буду дивитись далі як воно 🙂