Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Українська Ґеймерська Республіка
Añadido 14 jul. 2024

Українська Ґеймерська Республіка

@ug_republic
Número de suscriptores: 228
Fotos: 1,680
Videos: 284
Enlaces: 623
Descripción:
Канал спільноти УҐР (Української Ґеймерської Республіки)! Обожнюємо вас, наш вільний час та відеоігри! - Чат https://t.me/+BL33F-l5FB83MDYy - Twitch https://www.twitch.tv/ugr_community - YouTube https://www.youtube.com/@UGR_Community
Fuente

Українська Ґеймерська Республіка | Шалом, мої маленькі поціновувачі пограти з піською, давно не чулися 😏 ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Українська Ґеймерська Республіка Українська Ґеймерська Республіка @ug_republic
192 Vistas/Alcance 2025-04-09 17:53 Mensaje №2553
Шалом, мої маленькі поціновувачі пограти з піською, давно не чулися 😏 З вами Тремпель і це "Інженерія з Тремпелем" Ви гадали що я помер? А нє, я спостерігав за вами (і трошки трогав себе) А ще я продовжував слідкувати за тим що відбувається у світі ігорєй. Так от, насправді я цього ніколи (і майже нікому мабуть) не казав, але я прям шанувальник компанії Valve, не зовсім з точки зору софта, але стовідсотково з точки зору заліза.Коли я у далекому 2011 почув про Steam Machine і вперше побачив прототип, то моє обличчя витягнулося в дуже дивній усмішці, типу "Єбать, а шо це за нямка 🤤". Так, контролер їхній це дуже спірна річ, але тим не менш мені він сподобався, бо я тупо полюбляю все "не як у всіх", навіть якщо воно всрате і суперечіть усім прийнятим у суспільстві нормам 🤣Не дивлячись на той факт що Пароварка була провалом у багатьох очевидних аспектах, вона стала дуже важливим майлстоуном для Valve, бо зовнішнє і ідеологічно це був ахуй. Якби не вона і не постійні спроби валв створити щось нове - в нас не було б супер успішного Стім Дека, який зараз кожна друга компанія намагається переплюнути (бо ідея SteamOS народилась саме тоді).Так от, це я до чого 💪 Сьогодні я побачив відос з, як мені з першого погляду здалося, черговим оглядом на прототип стім машини, але я помилявся, це виявилось лише частково так. Судячи з усього це якийсь внутрішній валвівський прототип компа, або навіть девкіт в певному сенсі, який має у собі деякі ну прям цікаві рішення. Погляньте бляха на ту кнопку живлення, це ж розвал кабіни! Я собі аж захотів ПК з такою самою кнопкою 👍Приємного усім перегляду!