Fuente
Українська Ґеймерська Республіка | Шалом, мої маленькі поціновувачі пограти з піською, давно не чулися 😏 ...
192 Vistas/Alcance
2025-04-09 17:53
Mensaje №2553
Шалом, мої маленькі поціновувачі пограти з піською, давно не чулися 😏 З вами Тремпель і це "Інженерія з Тремпелем" Ви гадали що я помер? А нє, я спостерігав за вами (і трошки трогав себе) А ще я продовжував слідкувати за тим що відбувається у світі ігорєй. Так от, насправді я цього ніколи (і майже нікому мабуть) не казав, але я прям шанувальник компанії Valve, не зовсім з точки зору софта, але стовідсотково з точки зору заліза.Коли я у далекому 2011 почув про Steam Machine і вперше побачив прототип, то моє обличчя витягнулося в дуже дивній усмішці, типу "Єбать, а шо це за нямка 🤤". Так, контролер їхній це дуже спірна річ, але тим не менш мені він сподобався, бо я тупо полюбляю все "не як у всіх", навіть якщо воно всрате і суперечіть усім прийнятим у суспільстві нормам 🤣Не дивлячись на той факт що Пароварка була провалом у багатьох очевидних аспектах, вона стала дуже важливим майлстоуном для Valve, бо зовнішнє і ідеологічно це був ахуй. Якби не вона і не постійні спроби валв створити щось нове - в нас не було б супер успішного Стім Дека, який зараз кожна друга компанія намагається переплюнути (бо ідея SteamOS народилась саме тоді).Так от, це я до чого 💪 Сьогодні я побачив відос з, як мені з першого погляду здалося, черговим оглядом на прототип стім машини, але я помилявся, це виявилось лише частково так. Судячи з усього це якийсь внутрішній валвівський прототип компа, або навіть девкіт в певному сенсі, який має у собі деякі ну прям цікаві рішення. Погляньте бляха на ту кнопку живлення, це ж розвал кабіни! Я собі аж захотів ПК з такою самою кнопкою 👍Приємного усім перегляду!