Fuente
UAnother. Ти - інший. #УкрТг | Наступний крок - віза. Про австралійську візу мені навіть не було, де ...
472 Vistas/Alcance
2026-01-03 15:38
Mensaje №1864
Наступний крок - віза. Про австралійську візу мені навіть не було, де почитати - про самостійну подачу документів або інфи нуль, або її важко знайти на фоні агентств, які пропонуються гуглом. Ясна річ, агентства лякають, що віза складна і велика ймовірність відмов. Але я нетривожна жлобіна - все робила сама.Подача онлайн, велика анкета, можна заповнювати в кілька підходів. З документів в мене були виписки з банку (стан рахунків та виписки з рухом за пів року) - з ФОП рахунка, бо там більш солідно виглядає; доки про володіння нерухомістю (в мене спадщина); довідка з універу (ну то я вже подумала, чого ні, якщо можна); скани всіх сторінок поточного паспорта і скани/фото всіх старих штампів/віз (нарешті воно десь знадобилось); свідоцтво про шлюб. І тревел-план, достатньо орієнтовний (для розуміння, хоч в які частини континенту їдеш). Вартість 190 AUD (приблизно 150 USD).Всі доки, які українською, перекладала в агентстві (щоб був штамп), без апостилю - в сумі це десь 600 грн. Вірю, що додаткові витрати, які не просять в вимогах (типу апостилювання), насторожують візових офіцерів 😁 То я робила тільки той мінімум, який в них вказаний на сайті. Авіаквитки просять не купувати до отримання візи, але в мене ж вже були - то я їх вказала (щоб не переживали, що в мене не буде грошей на зворотній квиток). На заповнення анкети + підготовку доків в мене пішло 2 тижні (у вільний від роботи час).Термін відповіді - до 26 днів. Я отримала відповідь на 21-й день. Взагалі, безвіз забрав у нас дещо - цей дорогий дофамін від отримання візи 🤌 Давно забуті відчуття, коли відкриваєш лист і дивишся результат 😍Приємний сюрприз, який я до кінця збагнула вже в дорозі - а віза-то виявилась річна і мульти. Навіть можна сказати, на 15 місяців (річна на дату вльоту). Я думала, що подаюсь на 3-місячну візу, а виявилось, що то кожна поїздка не має перевищувати 3 місяці 😳Нічого вклеювати в паспорт не треба, паспорт нікуди відправляти не треба - віза електронна (є пдф, його не просять - при вʼїзді просто по паспорту дивляться в системі). Цікавились візою тільки на посадці в Будапешті і ніде більше.Я здивувалась, що вона нікого не цікавила в Китаї, ніби їм діла нема, чи пустять мене в final destination 😄Контроль в Мельбурні був дуже швидкий. Мені здається я вийшла з аеропорту хвилин за 20-30, при тому що пішла на червоний коридор.#австралія #віза