Fuente
UAHg | UAHgНовиниРинкуСтейблівСьогодні стартує публічний сейл XPL — токена но...
459 Vistas/Alcance
2025-07-17 12:22
Mensaje №637
#UAHgНовиниРинкуСтейблівСьогодні стартує публічний сейл XPL — токена нового блокчейн-протоколу Plasma.Проєкт позиціонує себе як інфраструктуру для фінансів нового покоління, з нативною підтримкою стейблкоїнів та гнучкою інтеграцією в EVM та Bitcoin екосистеми.🔹 У продаж йде 10% від загальної емісії🔹 Продаж триває з 17 по 28 липня🔹Участь можлива після проходження KYC/AML перевірок на платформі Sonar від Echo💡 Що цікаво:– Учасники можуть не лише викупити свій алокаційний ліміт, а й зробити overcommitment — додатковий внесок, який буде перерозподілено у разі, якщо залишаться непродані токени – 4000+ гаманців уже зареєстровано, а медіанна застава під алокацію склала ~$12 000– Токени, придбані нерезидентами США, будуть доступні після запуску mainnet, а для резидентів США — з локапом на 12 місяців.🧠 Команда діючі та колишні члени команд Deribit, Topl, та Alloy, серед яких PhD-дослідники й архітектори протоколів, що мають амбіцію побудувати основу для масштабованих фінансових операцій у Web3. А Tether є "драйвером" проєкту... 💬 Коментар від UAHg Team:Чи стане XPL ключовим токеном для DeFi-операцій у стейблах — покаже запуск mainnet.Проте час запуску токенсейлу видається ідеальним - в розпалі "стейблманії"📎 Повна структура розподілу:40% — екосистема і зростання25% — команда25% — інвестори10% — публічний сейл🔗 Офіціний анонс та деталі