Fuente
UAHg | Чи наближається дно крипторинку?💬Рубрика: #UAHgБурхливісуперечкиФелікс...
407 Vistas/Alcance
2025-02-10 16:14
Mensaje №465
Чи наближається дно крипторинку?💬Рубрика: #UAHgБурхливісуперечкиФелікс Хартман, криптовенчурний капіталіст, нещодавно поділився думкою, що ринок крипти може бути близьким до свого дна. Чому? Ось його аргументи: 🔴Негативні фінансові ставки тривають вже кілька тижнів🔴 AI токени впали на 80-99%, а альткоїни повернулися до своїх трендів, втративши прибутки🔴 Сьогодні на ринку панує песимізм, що часто є хорошим сигналом для відновленняЦікавий поінт: на зміну ефекту багатства BTC, який раніше стимулював альткоїни, приходить ера ETF. Вже найближчим часом ми можемо побачити SOL ETF, і це, на відміну від BTC та ETH, буде чистий приплив коштів, без додаткового навантаження, як у випадку з GrayscaleЩе один важливий момент: стейблкоїни😎Хартман впевнений, що вони мають великий потенціал для розвитку в майбутньому, оскільки вони забезпечують основу для більш безпечних та ефективних фінансових операцій на блокчейніКом’юніті, які ваші відчуття та думки щодо ринку? Які ваші дії зараз? Waiting for your comments👇