Fuente
STALKERUA | Знати, — не означає мислити.Я завжди помічаю зверхнє ставлення ліво-лі...
2 200 Vistas/Alcance
2025-01-30 20:08
Mensaje №5469
Знати, — не означає мислити.Я завжди помічаю зверхнє ставлення ліво-лібералів до тих, хто має іншу думку. У їхньому середовищі прийнято вважати тупими всіх, хто думає інакше, ніж вони. Адекватна людина визначає розумові здібності іншої за трьома показниками: двома об’єктивними та одним оціночним. Перше — це здатність людини до раціонального та ірраціонального мислення. Друге — це ерудованість, тобто певний обсяг знань, якими людина оперує. Особливо якщо ці знання — чисті, з мінімальною викривленістю концепцій, гіпотез і суджень інших людей. Розумна людина має матеріал (інформацію, знання, досвід) і інструмент (мислення: ірраціональне, логічне) для роботи з цим матеріалом. Вона може поширювати знання через освіту, створювати продукти чи просто застосовувати їх у своєму житті. Третій, оціночний показник — це комунікаційні навички (риторика). Завдяки ним можна побачити розумну людину. Але далеко не завжди вона відкриє свій рівень інтелекту, і далеко не завжди ви зможете його правильно оцінити за її інформаційним відбитком. Я, маючи праві погляди, не вважаю всіх своїх політичних опонентів тупими. Так, серед них є відверті дегенерати, є люди, які вміють сприймати інформацію, але не здатні до мислення, а є й ті, хто справді вміє мислити та є розумним. Це нормально. Я вільний у своїх судженнях і можу вважати когось розумним, навіть якщо не погоджуюся з його поглядами, думками чи гіпотезами. У ліво-лібералів усе інакше. Значна маса цієї публіки не здатна до мислення, вони мають посередні розумові здібності. Вони можуть сприймати отриману ззовні інформацію, але їхнього мислення вистачає лише на поверхневий аналіз. Їм достатньо визначити, чи ця інформація відповідає їхній внутрішній естетиці і чи загалом виглядає логічно. А от на справжній аналіз, на прийняття некомфортної правди, на глибокий всебічний розбір, на зміну призми (точки зору) для створення іншої проекції та усвідомлення цілісної картини — на це в них просто немає ресурсу. І ось тут з’являється людина, яка знає більше або мислить інакше. І починається класичне: «Ви всі тупі, бо не знаєте того, що знаю я». При цьому їм не вистачає мислення, щоб усвідомити іншу правду чи хоча б спробувати її логічно розібрати, а не просто тупо заперечувати. Як і не вистачає гнучкості розуму. Адже інформація, отримана першочергово, сприймається як істина, а змінити свою позицію без навичок мислення просто неможливо. Вчіться мислити — і відкриєте цей світ по-Nовому.