Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 10 тупих запитань
Añadido 14 jul. 2024

10 тупих запитань

@typi10
Número de suscriptores: 1 205
Fotos: 630
Videos: 327
Enlaces: 508
Descripción:
Канал створений щоб: Допомагати мені з "тупими" запитаннями та закривати запити від учасників інтерв'ю "10 тупих запитань"

👥 Número de suscriptores

1 205
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -15

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de nombre

10 тупих запитань 2025-08-29
10 тупих запитань🤘 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 806 25-09-25 14:20
З донатами катастрофічно погано:Ремонт автівок вже іде в борг. 😔Як придбати повнопривідний Т4 за 19.000 грн. для підрозділу Героя України(крайнє інтервʼю), це я дізнаюсь найближчим часом.🫣Вже починаю вигадувати красномовні відмазки друзям з Латвії, котрі приженуть наступну партію автівок в жовтні.😳 🇱🇻І такого я міг би писати ще багато, не враховуючи, що живу я за монетизацію з YouTube, а переглядів, коментарів - біда.💀Але, є декілька але❗️Ми сьогодні придбали мотоцикл для артилеристів і ось прилетіла зграя медалей для команди «10 тупих запитань» і, я думаю, ми знайдемо сили та ресурс для досягнення позначки 100 автівок.💪🎉🎉🎉🎉Слава Богу, я не один. Вітаю команду з заслуженою відзнакою і ви, нарешті, перестанете мене підйобувать за те, що у мене є медаль, а у вас ні.🥳🏅Тепер можете підйобувать за те, що у мене їх три🤣🏅🏅🏅Тим підписникам, хто кожного дня нас підтримує - Дякую!🫡P.S. Дуже чекаю миті, коли я зможу розповісти історію про баггі🤫P.S.S Посилання на банки в цьому дописі я не ставлю, немає в мене настрою
👁 695 24-07-16 16:24
Шановні, вирішив поділитися тим, що залишається за кадром і не відноситься до зборів на автівки, якими я вас напрягаю. Ось сьогоднішній приклад: хлопцям побило апаратуру, сильно. За добу ми вже придбали один старлінк і чекаємо на другий (напишу потім, хто його нам передає).Таких запитів, як старлінки, колеса, ліки, аптечки, спальники, зарядні станції, плитоноски, шоломи…….їх дофіга. Кожен день щось згорає, січе осколками, залишається під завалами. Ми, намагаємось, закрити кожен запит. Виходить, правда, 40/60. Ресурсів малувато.Мабуть, це моя помилка, що я не пишу/розписую те, що робить команда 10ТЗ, окрім інтерв’ю та автівок на фронт.Це я до чого: збори за інтерв’ю відкриваються І…….не закриваються. Поки що нам щастило і ми якось розрулювали, навіть з тим, що банка не закривала і наполовину. Але, це поки що…….Прошу Вас максимально вкладатися хочаб в збори які ви бачите тут. Поширювати відео, коментувати і цим шукати тих, хто буде також допомагати. З повагою до Вас, Мірошніченко Сергій.