Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Переселенці_UA
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦Переселенці_UA

@tvpo_ukraine
Número de suscriptores: 6 590
Fotos: 1,830
Videos: 82
Enlaces: 2,190
Descripción:
❤️🇺🇦Інформаціний канал для допомоги тимчасово переміщених осіб в Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород, Чернівці, Закарпаття. Щоб зв’язатись з нами, пишіть: @Bakhmutttbot
Fuente

🇺🇦Переселенці_UA | Пенсіонери ВПО залишились без пенсій…Пенсіонери ВПО, яких на обліку по...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Переселенці_UA 🇺🇦Переселенці_UA @tvpo_ukraine
3 950 Vistas/Alcance 2026-01-31 10:00 Mensaje №4342
Пенсіонери ВПО залишились без пенсій…Пенсіонери ВПО, яких на обліку понад 1.3 мільйона, масово залишилися без пенсій у січні. ℹ️ Рік почався з чисельних звернень громадян про припинення виплати пенсій органами Пенсійного фонду України. Виявляється, для того щоб отримати пенсію, треба було пройти через процедуру підтвердження факту, що вони не отримують пенсію від органів РФ. Це потрібно було зробити наступним чином: зайти на вебпортал ПФУ, авторизуватися у особистому кабінеті, використавши для цього кваліфікований електронний підпис “Дія.Підпис” (“Дія ID”), створений в застосунку “Дія”.А тепер питання. Як багато пенсіонерів розбираються у смартфонах і можуть зробити і поставити електронний підпис? Уявили цей процес? Я вам відповім - дуже мало! Всі решта фізично пішли у відділення ПФУ. 👉 Наведу приклад моєї мами. Вона виїхала з Волновахи, що на Донеччині, коли місто почала розстрілювати російська артилерія, переїхала в інше місто, отримала довідку ВПО і всі ці роки законно отримувала українську пенсію від держави.У січні вона телефонує мені й питає: чому цього місяця немає пенсії?❗️Виявляється, виплати призупинили, бо вона не пройшла ідентифікацію на сайті Пенсійного Фонду. Не тому, що щось порушила. Не тому, що втратила право. А тому, що держава не довела до людей зрозумілу інформацію, що їм потрібно пройти додаткову ідентифікацію та підтвердження.Проблема не в людях. Проблема в тому, що обов’язок держави перевіряти інформацію переклали на самих пенсіонерів, навіть нормально їх про це не повідомивши!У багатьох пенсіонерів немає смартфонів, немає «Дії». Як вони мали дізнатися необхідну інформацію? Як пройти верифікацію? Мабуть, ніхто про це не думав! ‼️Для більшості цих людей пенсія — єдине джерело існування. І держава зобов’язана гарантувати це право, а не ставити його в залежність від того, чи встиг пенсіонер розібратися в новій довідці або електронній процедурі.