Fuente
🇺🇦Переселенці_UA | Вільна економічна зона на Донбасі😡 Наш регіон спочатку грабували, поті...
3 180 Vistas/Alcance
2026-01-11 06:55
Mensaje №4331
🇺🇦 Вільна економічна зона на Донбасі😡 Наш регіон спочатку грабували, потім знищували, а зараз — знищують війною. І на цьому тлі з’являються геополітичні спекуляції про «вільну економічну зону».Для цих спекулянтів це не Швейцарія, не Кіпр і точно не ОАЕ.Це сіра зона — без реального контролю держави, без безпеки, із тіньовою економікою, контрабандою та корупцією. Жодні податкові пільги не працюють там, де немає права і справедливих правил гри.Жодна економічна модель не має сенсу, якщо її мета — земля й пільги для бізнесу, а не повернення людей, робочих місць і нормального життя.Для мене та ще мільйонів людей Донеччина — це дім.Дім, який ми пам’ятаємо процвітаючим:⚽ футбол світового рівня,🎤 великі концерти,🏭 економіка розвитку, а не виживання.Після років окупації й війни Донбас потребує не експериментів, а відновлення за загальноукраїнськими правилами — з безпекою, судами та рівними можливостями для всіх.Я вірю, що ще за свого життя побачу вільний, безпечний і сильний Донбас — не «сіру зону», а повноцінну частину успішної України.