Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Твій Чернігів
Añadido 14 jul. 2024

Твій Чернігів

@tviychernihiv
Número de suscriptores: 371
Fotos: 1,450
Videos: 224
Enlaces: 600
Descripción:
@tviychernihiv_bot - бот для зв'язку
Fuente

Твій Чернігів | Чесно, я вже не знаю, як це назвати, окрім як провал, який ми відчуває...

Logotipo de la comunidad de telegram - Твій Чернігів Твій Чернігів @tviychernihiv
131 Vistas/Alcance 2026-02-05 07:42 Mensaje №1320
Чесно, я вже не знаю, як це назвати, окрім як провал, який ми відчуваємо шкірою. Навіть Дональд Трамп говорить, що людям в Україні зараз неймовірно важко виживати без опалення при морозах до -20, і що це інколи навіть суворіше, ніж у росії… вибачте, ніж у Канаді.А наші чиновники тим часом роблять враження, що контролюють ситуацію. Денис Шмигаль казав: це найкритичніший стан енергосистеми з часів повного блекауту в листопаді 2022-го, і найгірше зараз у Києві, Київській області та Дніпропетровській області.А далі що буде? Вже сьогодні люди реально замерзають у квартирах. В Києві тижнями без тепла, потім вода й каналізація стають льодом, туалети не працюють - це вже не тимчасові незручності, це приниження. І на цьому фоні ДТЕК визнає: навіть коли критичну інфраструктуру підживили, система у столиці все одно в глибокому аварійному режимі, і світло часто вмикають та вимикають вручну. Б’є по всьому - і по здоров’ю, і по роботі. Показова історія київської рестораторки Анастасії Завадської: вона в TikTok показує, як заклади закриваються, немає води, світла й опалення, люди хворіють - кому тоді працювати? Віталій Кім також казав, що прогнози погані, але дороги перекривати не треба, краще подавайте заявки на генератори. Тобто, вибачте, це вже офіційно звучить як "рятуйтеся самі". І не дивно, що люди зриваються. У Вінницькій області під час протесту побили керівника районних електромереж. А Віталій Диденко тим часом шукає винних саме серед звичайних людей, які взагалі ніяк не причетні до того, що відбувається. Він заявив що на протести виходять агенти ФСБ.І на десерт те що я ніяк окрім блять приколу вже назвати не можу. Світлана Павелецька, цивільна дружина Дмитра Кулеби, порадила грітися вібраторами. Це просто нахуй все блять! Це діагноз.