Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |
Añadido 14 jul. 2024

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |

@tviy_veterynar
Número de suscriptores: 7 380
Fotos: 1,010
Videos: 48
Enlaces: 267
Descripción:
Розказуємо про тварин, корм, препарати, поведінку, та інше. Канал корисний власникам собак та котів. Тут знайдеш найбільше лайфхаків, оглядів.. Всі пости - наша персональна думка. Завжди консультуйтесь із своїм ветеринаром. ❗ По ділу: @MaryZadorozhna
Fuente

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування | | Щось новеньке для песиків: Brit Care Mini Raw Delights AdultЩо каже ви...

Щось новеньке для песиків: Brit Care Mini Raw Delights AdultЩо каже виробник: Гіпоалергенний корм для собак малих порід, з індичкою та креветками. Що там у складі:- протеїн індички (26%)❤️ ймовірно мова тут про сушену індичку, мяско.- свіжа індичка (15%) ❤️ - жовтий горошок 💛- ліофілізована індичка (6%) ❤️ ось це - лайк, такі великі повітряні шматочки. - креветочне борошно (4%) ❤️ взяли креветку, перемололи. Мало б добре пахнути. Ще тут усяких модних добавок, от вам і гречка, і нут і льон і жир лосося і ще багато.По складу у нас зауважень немає.Так, тут лише індичка, а тому чи можна вважати корм гіпоалергенним - ну, мабуть не прямо 100%, але точно ближче в ту сторону. Чи хороший склад? Так, звісно, класичний корм з індички + бонуси + креветка. А горох - ну й горох, всі кому бріти підходять і цей оцінять. В кого пуки - і від цього можуть бути. Про концепцію ліофілізованих добавок: їх тут 6%, що точно не про якусь особливу користь і збереження вітамінів чи білків, а про смак і текстуру. Для песика таке поєднання буде досить незвичним, але приємним, щоб не було монотонної їжі. В цілому нам концепт дуже сподобався. Висновок: Ціна: 1788 грн за 2 кг - чи дорого це, вирішувати вам. Чи купив б я цей корм? Так. Чи варто його рекомендувати тим, у кого обмаль коштів - краще звичайний бріт кер. Загалом це корм - Мерседес. Купуйте, але не в кредит) Склад: хороший. Показники в нормі. Білок добрий, жир хороший, все решту - адекватне і в межах норми. Концепт: ідея нова, таких не зустрічали, ми - лайк. Загалом: РЕКОМЕНДУЄМО