Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |
Añadido 14 jul. 2024

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |

@tviy_veterynar
Número de suscriptores: 7 380
Fotos: 1,010
Videos: 48
Enlaces: 267
Descripción:
Розказуємо про тварин, корм, препарати, поведінку, та інше. Канал корисний власникам собак та котів. Тут знайдеш найбільше лайфхаків, оглядів.. Всі пости - наша персональна думка. Завжди консультуйтесь із своїм ветеринаром. ❗ По ділу: @MaryZadorozhna
Fuente

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування | | Cherie Healthy Digestion Duck - холістик без зерна для чутливих котикі...

🦆 Cherie Healthy Digestion Duck - холістик без зерна для чутливих котиківВиробник каже: ціль - підтримка здорового травлення і мікробіому.💰 Ціна: 400 г — 308 грн (≈770 грн/кг) 2 кг — 1227 грн (≈613 грн/кг)🔍Склад Свіжа качка (20%) — якісний тваринний білок Сушений качиний білок (14%) — дивне формулювання або переклад, про що йде мова. Ймовірно просто сушена качка.🟡 Горох + гороховий крохмаль - грейнсплітинг звісно, щоб горох не був на 1 місці. Ай,яй,яй. Але в цілому у нас до гороху питань немає. Його тут приблизно 25%. Сушений качиний білок (13%) - все те саме, що і качка... Гідролізований курячий білок (5%) - для смаку, мабуть? олія лососева — джерело омега-3 псиліум, броколі, інулін, яблуко, криль — коктейль для мікрофлори📊 Гарантований аналіз: Білок — 32% Жир — 15% Клітковина — 4% Фосфор — 1,1% (баланс Ca:P ≈ 1,36:1) В цілому жити можна, так фосфор більше нашого улюленого 1%, але це в межах норми. Мабуть не радили б котам із каменями чи схильностями, а решту - норм.📌 Висновки: 💚 Тваринний білок склада 80% - це звісно добре, проте у складі є курочка, варто врахувати 💚 Без зерна, але з горохом, теж добре, проте горох буває 🌬️ - 💚 пребіотики, клітковина, антиоксиданти - 💛 фосфор ок для здорових, але не для ХНН 💔 ціна трохи вище середньої, але виправданаВ цілому хороший, добрий холістик. Трохи бонусів, адекватно білку, помірно жиру та в межах норми клітковини. Не впевнені що саме тут "для чутливого травлення", можливо це маркетинг, можливо ні, а ми не вкурсі, проте так чи інакше - корм хороший, рекомендуємо.