Fuente
Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування | | Поговоримо про PetKind - новинки на ринку України, вологі холістики дл...
7 000 Vistas/Alcance
2025-01-21 17:52
Mensaje №1508
Поговоримо про PetKind - новинки на ринку України, вологі холістики для собачок. Так. так. Вони капецьки не дешеві, тож і оцінка буде прискіплива. Ціна: у наших партнерів ТУТ коштують 235 грн за 400 грам.-----------------------------------Склад: - Ягнятина 35%: Тут все просто, топове м'ясо. Без коментарів. 💪- Неочищений, не відбілений ягнячий рубець 32%: 💪Тут зупинимось більше. Теоретично неочищений шлунок, рубець, в себе включає массу бактерій, які живуть у шлунку і пахнуть вони відповідно, хоча ми пробували консерву і вона не смердить, приємна на запах. По друге такий рубець куди більш корисний, ніж очищений. Короче, цікава добавка і джерело омега жирних кислот, білку і ненасичених жирів. Це не панацея звісно, просто цікавий інгредієнт.- Ягнячий бульйон 16%: варена водичка. Нічого такого, добре. 💪- Батат 16%: хороший вуглевод🥔- Агар-агар 1%: природній загусник, без коментарів. Норм. ------------------------⚠ Важливо, це додатковий корм, не повноцінний раціон!------------------------Висновок:⚡ Так, дорого. ⚡ Так, нам би хотілось, щоб вони коштували, ну хоча б як Альфа Спіріт. Але якщо відкинути вартість за дужки, то корм супер класний: 1. Пробував його на смак як наш песик, так і наш адмін. Обидва оцінили, особливо песик😜2. Монопротеїнова формула, без зерна, багато м'яса і корисний рубець - топчик. 3. Не смердить, що взагалі чудово. 4. Таке дивно казати, але песик добре реагував💩Загалом, навіть враховуючи його вартість ми точно його рекомендуємо. А оскільки це "Ласощ", а не корм, то раз чи двічі на місяць можна і потратитись на свого хворстика.Корм - РЕКОМЕНДУЄМО💚