Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |
Añadido 14 jul. 2024

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |

@tviy_veterynar
Número de suscriptores: 7 380
Fotos: 1,010
Videos: 48
Enlaces: 267
Descripción:
Розказуємо про тварин, корм, препарати, поведінку, та інше. Канал корисний власникам собак та котів. Тут знайдеш найбільше лайфхаків, оглядів.. Всі пости - наша персональна думка. Завжди консультуйтесь із своїм ветеринаром. ❗ По ділу: @MaryZadorozhna
Fuente

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування | | ️ - це досить суб'єктивна думка і ймовірно грунтовні дослідження покаж...

⚠️ - це досить суб'єктивна думка і ймовірно грунтовні дослідження покажуть, що різниці дуже мало, але все ж. Що краще для вашого котика/песика? Вологий чи сухий корм?Коротко: вологий💚 Довго: 🔸 Дослідження в Journal of Animal Physiology and Animal Nutrition (2017) підтвердило, що вологий корм допомагає підтримувати рівень гідратації у котів. Це особливо важливо для тварин, схильних до захворювань сечовивідних шляхів. Це вкрай важливий аргумент для котів, і трохи менш важливий для собак. Коти не любять пити, що так чи інакше впливає на здоров'я нирок, ХНН, цистити і тому подібне. Вологий корм = водичка.🔸 В American Journal of Veterinary Research (2020) дослідили, що вологий корм краще переноситься тваринами з хронічними шлунково-кишковими захворюваннями. Що важливо для чутливих тварин, особливо породистих, наприклад бульдожок. Суб'єктивно вологий корм простіше перетравлюється але має більш рідкий кал🤪🔸 Дослідження в Applied Animal Behaviour Science (2015) показало, що тварини часто віддають перевагу вологому корму через його аромат і текстуру.Це взагалі очевидно, сухий корм не смачний у порівнянні із вологим. ---------------------Теоретично вологий корм це те, що більш властиве для котика мисливця, чи собачки-вовка. Здобич - волога, а не гранули. Звісно, не варто думати, що вологий корм це панацея. Часто туди додають "аби що", а хороший сухий корм, може бути куди більш корисним.