Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Añadido 14 jul. 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Número de suscriptores: 752
Fotos: 639
Videos: 16
Enlaces: 237
Descripción:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Fuente

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Перший день країни — було!Сходила на лекцію Ярослави Стріхи про перекл...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
239 Vistas/Alcance 2026-04-23 19:05 Mensaje №751
Перший день країни — було!Сходила на лекцію Ярослави Стріхи про переклад «Жасмінового трону», а потім ховалася від дощу та обідала з подругами, та, власне, з самою Ярославою, така вона прекрасна і мила🙌🏻Далі була найщемкіша презентація евер, Катя Шильпп презентувала «Землю молодих» і це було душевно, і з такою кількістю підтримки та віри в неї та книгу. Плакала подруга авторки, редакторка та сама Катерина. Це було мило і так по-справжньому!Забрала свої книжки від Уробороса, пообіймала Алісу та Катю.Купила книжку, яку перекладала Саша Музичук, аби читати її на клубі Саші Музичук, отака рекурсія!😆Зустріла максимум людей, блогерок, авторок зі свого чекліста «зустрітися і обійнятися на країні»🙌🏻. Але завтра я його пройду ще раз, бо можу і обожнюю всіх цих людей! Взагалі сьогодні встигла вдатися в ретроспективу і подумала, як пару років тому на фестивалях я просто приходила і дивилася на книжки і якось сумно уходила, а зараз маю таку величезну книжкову тусовку, в якій на фестивалях постійно тільки і встигаю з кимось вихоплюватися в толпі, обійматися, сміятися та радіти зустрічі. Енд ай лав іт! Сильно радію, що всі ці книжкові люди сталися і є в моєму житті!Коротше ой, щось я заговорилася, до завтра, Країнонька!