Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Añadido 14 jul. 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Número de suscriptores: 752
Fotos: 639
Videos: 16
Enlaces: 237
Descripción:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Fuente

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | В Різдво буде відгук на поки що найгіршу різдвяну книжку, яку я читала...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
467 Vistas/Alcance 2025-12-25 13:37 Mensaje №629
В Різдво буде відгук на поки що найгіршу різдвяну книжку, яку я читала😆 (я потім зроблю відгуки і на хороші, чесно!)«The bright side of Christmas» Morgan Elizabeth Ця книжка — це, звісно, «щось». І мені дуже хотілося б сказати це в позитивному ключі, але, на жаль, ні.З одного боку, це виглядає як типова Hallmark-кінострічка: різдвяна, передбачувана, з клішованими поворотами, які ми бачили десятки разів. Від такого формату не очікуєш «вау»-сюрпризів — і це нормально. Але, на жаль, авторці вдалося зіпсувати навіть цю просту формулу.Історії відчутно бракує мотивації героїв і чіткої структурної редактури: багато подій просилися бути переставленими місцями, аби сюжет мав хоч якийсь логічний ритм. У певний момент склалося враження, що авторка просто забула, що пише різдвяну історію, і замінила атмосферу свят главами сексу, який тут здавався або зайвим, або його було відверто забагато.Наприкінці стало трохи краще — з’явилися милі, романтичні різдвяні сцени, і здавалося, що історія ще може врятуватися. Але потім з’явився епілог (ще більше сексу, богу різдвяного сексу!) — і стало ще гірше. (Не зрозумійте мене неправильно, секс це добре, але іноді відчувається, коли він абсолютно недоречний в сюжеті!)2,5 ⭐️ — і це виключно тому, що я дуже добра. А ще тому, що поганеньку книжку цікавіше обговорювати на книжковому клубі, тож ми навіть отримали задоволення її похейтити на English Speaking Bookclub😆Щасливого вам Різдва, сподіваюсь, у вас були і будуть тільки гарні різдвяні книжки!#відгук_ніхтонебудечитати