Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Añadido 14 jul. 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Número de suscriptores: 752
Fotos: 639
Videos: 16
Enlaces: 237
Descripción:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Fuente

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Трошки театрального, бо я, окрім всього, заядла театралка. Учора сходи...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
378 Vistas/Alcance 2025-10-31 08:05 Mensaje №539
Трошки театрального, бо я, окрім всього, заядла театралка. Учора сходила з подругами на київську премʼєру «Я бачу вас цікавить пітьма»Дуже хвилююче, бо я обожнюю книжку, читала декілька разів, була на незліченній кількості книжкових клубів по книзі і сама вела десь 4 чи 5.Самі розумієте, ставки були високі. Не розчарована, а в абсолютному захваті. Зроблено якісно, покриті всі основні події книжки, іноді це було дуже метафорічно, проте не було бажання сказати — а в книжці було не так! Були смішні великодки на Львівський театр Заньковецької, з яким Дикий театр поставив цю виставу у співпраці. Також були класні жарти, часто в виставі «ламали четверту стіну» і взагалі вау. Я здивувалася, що вистава така смішна моментами, проте це зробило постановку якоюсь трагікомічною і це тільки в плюс. В кінці я вже прослезилась.Актори неймовірні.Персонаж Суботи — ну це просто не описати словами! Геніально! Він залишив найбільше враження мені, а не сцені ж був Бакланов, прости господі, хіба його можна було затьмарити? Коротше, обов’язково ловіть собі квиток в Києві чи у Львові, а скоро напевно і на гастролях, бо це дуже вау!*проте перш ніж іти, від себе я б порекомендувала прочитати. Буде зрозуміліше, бо є відчуття, що нечитавши можна подумати, що на сцені якась наркоманська шизофренія😆