Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Añadido 14 jul. 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Número de suscriptores: 752
Fotos: 639
Videos: 16
Enlaces: 237
Descripción:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Fuente

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Чи буває у вас таке, що ви настільки любите книжку/серію, що наче хоче...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
339 Vistas/Alcance 2025-09-04 12:13 Mensaje №455
Чи буває у вас таке, що ви настільки любите книжку/серію, що наче хочеться рекомендувати її всім, але одночасно хочеться, щоб вона була тільки ваша?😀Позаяк останнім часом видавництва жваво видають в перекладі улюблені та важливі для мене тайтли, всі їх читають і про них говорять — я якось дуже різко спіймала це відчуття одразу на багато книгЯкась ревнушка в мені прокинулась, коротше🤣🤭 Бо ці ідеальні книжки мої, ми з ними полюбилися перші, маємо давні відносини, а ви де раніше були?😆🤭 Таке у мене от зараз з Divine Rivals (Божественні супротивники), Sunrise on Reaping (Світанок перед жнивами), скоро буде Things we left Behind (Все що ми забули) тощо. Ну і звісно, це завжди буде Трон зі скла😀У вас таке буває? Чи це тільки я вже зовсім збожеволіла з цією біполяркою: «хочу щоб всі прочитали цей ідеал — будь ласка, не читайте, воно моє *просинається Голум з Володаря кілець і тримає книжку*)»?Звісно допис жартівливий, люблю коли хороші книжки знаходять хороших людей і навпаки (але вони мої, іхіхі!)