Fuente
Продуктівіті 🇺🇦 АБО Самокат Продуктивності | Apple робить смарт-окуляри без дисплея — на зло Meta й усімКодова назв...
345 Vistas/Alcance
2026-04-14 17:00
Mensaje №2684
📱 Apple робить смарт-окуляри без дисплея — на зло Meta й усімКодова назва N50. Дисплеїв немає взагалі — це AI-гаджет, а не мініатюрний монітор на носі. Камера, фото/відео, дзвінки, музика і нова Siri.На відміну від Meta, яка партнериться з Ray-Ban і EssilorLuxottica, Apple робить оправи сама — ніяких колаборацій. Кажуть, тестують чотири дизайни:→ Масивна прямокутна як Ray-Ban Wayfarer→ Тонша прямокутна — як носить Тім Кук→ Велика овальна→ Компактна круглаЦе частина трійки AI-носимих гаджетів: окуляри + оновлені AirPods + кулон з камерою. Усі мають годувати Siri і Apple Intelligence контекстом того, що ти бачиш і чуєш.Запуск — кінець 2026 або початок 2027. Поки Meta вже третій рік продає Ray-Ban із камерою, Apple тільки розгойдується.https://www.bloomberg.com/news/newsletters/2026-04-12/apple-ai-smart-glasses-features-styles-colors-cameras-giannandrea-leaving-mnvtz4yg📎 Читайте також:→ Apple згорнула легку Vision Pro заради окулярів→ Meta готує Ray-Ban під діоптрії→ Apple відкриє Siri для сторонніх AI