Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тренерський факультет НУФВСУ
Añadido 14 jul. 2024

Тренерський факультет НУФВСУ

@trefanufvsu
Número de suscriptores: 1 824
Fotos: 2,009
Videos: 152
Enlaces: 708
Descripción:
Новини, анонси, звіти, інформація про діяльність тренерського факультету НУФВСУ
Fuente

Тренерський факультет НУФВСУ | Так, давайте нагадаємо базу:1. Мінімальна кількість балів до екзамену-...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тренерський факультет НУФВСУ Тренерський факультет НУФВСУ @trefanufvsu
1 100 Vistas/Alcance 2025-02-03 20:06 Mensaje №5596
Так, давайте нагадаємо базу:1. Мінімальна кількість балів до екзамену- 60. Все, що менше - провал. 60 - це критичний мінімум. Це прям дуже погано, але хоч так.2. Оплата за навчання в останній день місяця за наступний місяць. Якщо оплату здійснює третя особа (не студент), вказуємо прізвище, імʼя, бажано групу, бо були прецеденти однофамільців.3. З викладачами спілкуємось чемно, не телефонуємо їм вночі і не пишемо постійно повідомлення. У викладачів багато роботи, право на особисте життя і вільний від студентів час.4. В деканат приходимо після занять з 13:45 і ведемо себе виховано і стримано.5. Мені повідомлення пишемо виключно українською мовою. Але пишемо, якщо прям дуже треба і питання не вирішилось на рівні старости, куратора (що в принципі неможливо).6. Пари не пропускаємо (😡), не запізнюємось і завдання виконуємо відповідно до встановлених термінів. Після закінчення курсу не треба пояснювати, що ви все зробили і відправили завдання в одному листі - то вже нікому не треба.7. Заяви на індивідуальний графік (для розгляду) надіслати до 12 лютого 2025 р. з відповідними документами.8. Не забуваємо пропуск для турнікета9. Під час тривоги не стоїмо біля університету і не дивимось у небо. А йдемо спокійно в укриття і чекаємо на відбій тривоги.10. Всі питання спочатку до старости. Вони все знають і все вміють.11. Старостам можна мені писати завжди. Якщо є питання ⤵️В коментарі