Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Транспорт Харкова 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

Транспорт Харкова 🇺🇦

@transport_kharkova_ua
Número de suscriptores: 32 106
Fotos: 2,360
Videos: 166
Enlaces: 1,330
Descripción:
Неофіційний канал про громадський транспорт міста Харків. Якщо у Вас є інформація, питання або пропозиції, пишіть до нашого бота: @TransportKharkova_bot Для підтримки каналу: https://send.monobank.ua/jar/419PQTssiy
Fuente

Транспорт Харкова 🇺🇦 | Яка ж маячня про #безплатний_транспорт від міського голови. Як зменшен...

Logotipo de la comunidad de telegram - Транспорт Харкова 🇺🇦 Транспорт Харкова 🇺🇦 @transport_kharkova_ua
10 600 Vistas/Alcance 2026-06-04 14:15 Mensaje №14491
Яка ж маячня про #безплатний_транспорт від міського голови. Як зменшення фінансування може НЕ впливати на якість? Більше грошей = більше можливостей. Ні, якщо ви робите більше, ніж робилося раніше за ті самі кошти, то супер. Але можна робити тоді ще більше! Та, чесно кажучи, мало людей сьогодні можуть сказати, що якість громадського транспорту в місті краща, ніж до війни. Так, немає маршруток. Так, чистіше. Так, більше великих автобусів. Так, є бодай якийсь розклад. Так, у нас не затримують зарплату водіям по 3 місяці. Але! До 2022 метро працювало як метро, а не підземна електричка, яку треба ще зловити. Тролейбуси, автобуси та трамваї працювали до вечора, а не заходу сонця, а іноді раніше. Я вже мовчу про гроші на адаптацію зупинок для покращення доступності. Це якісь елементарні речі. Не кажу про те, що чимало досі актуальних маршрутів так і не повернулися після 2022. Лише тільки трамвайних скільки! Це вбиває міський ритм.Хочемо поговорити про оновлення парку? Серйозно? Скільки у нас низькопідлогових трамваїв? Звісно, їх треба купляти нові. Нехай українські. Але де вони? Гроші, які мали б йти на розвиток, йдуть на утримання. Це деградація. У нас росте вже ціле покоління, яке не довіряє громадському транспорту. Цю репутацію треба буде рятувати роками. Молодь тепер вірить більше в пікап, який можна припаркувати через бордюр, ніж в збалансовану мобільність, де місто піклується про всіх, а не тільки про тих, хто заробив (чи вкрав) на авто.Даруйте, але бомбить від цих постів. Тому навіть не берусь коментувати, бо втомився від цих маніпуляцій.🚴🏻‍♂️ Читати 📹 Дивитись