Fuente
ProSebe lab | ЗАТКНИСЯЯк часто вас знецінюють? А ви?Є шикарна фраза, яку ми говоримо...
423 Vistas/Alcance
2026-03-23 06:10
Mensaje №1756
ЗАТКНИСЯЯк часто вас знецінюють? А ви?Є шикарна фраза, яку ми говоримо, говорили і, швидше за все, будемо говорити, змушуючи свого опонента почуватися максимально паршиво - НЕ ЗВЕРТАЙ УВАГИ.- я працювала над проєктом 4 місяці, фул тайм, повне занурення, я підкорила цю гору, а він сказав, що там нічого було робити...-ой, та не звертай уваги- Я їхав до неї і віз квіти, але побачив, як вона йшла з іншим. Не розумію, у нас же ніби все добре. І це не просто знайомий, вона тримала його за руку.- та не звертай уваги, у тебе ще стільки цих баб буде.- мені здається, між нами є якась напруга, ти образилась через щось?- не звертай уваги(мій егоцентризм важливіший, ніж твої переживання)WTF!Ви зрозуміли - ваші проблеми нічого не значать для інших. Нікому це не цікаво!- пожартували про твою зайву вагу - не звертай уваги- тебе невдало пофарбували - не звертай уваги- тобі плюнули на спину - не звертай уваги- тебе кинув і чоловік і коханець - не звертай уваги- ти щойно прочитав, що в когось був і чоловік і коханець? - не звертай увагиВи ще не втомились заглушати свої почуття і емоції? Не звертай уваги - говнофраза, яка нівелює почуття іншої людини, тому що неважливо. Тому що не збігається з життєвим досвідом того, хто слухає, як варіант.Але якщо цього не було у вашому досвіді, це не означає, що для іншого це не проблема.Якщо ви не стикались із сексизмом, це не означає, що його немає. Якщо вас не намагались силою змусити дати номер телефону - це не означає, що цього не може бути. Якщо на вас не дрочили ззаду на стадіоні під час футболу - це не означає, що це фігня, на яку можна не звертати уваги. Якщо ви не заміжні, це не означає, що чоловік, який пішов, це взагалі не проблема, тим більше якщо він пив.У підсумку ви затикаєтесь. Ви вважаєте, що ваші почуття нічого не значать. Що з вами щось не так. Адже раз за разом чуєте - не звертай уваги. А якщо звертаю, значить я бачу проблему там, де інші її не бачать. Що зі мною не так? Я істеричка?СТОП! Ваші почуття ЗНАЧАТЬ! Ви маєте на них право. І маєте право говорити про те, що вам неприємно, коли ваші почуття знецінюють.Можна так- не звертай уваги- з х*я лі?Вам дані емоції для того, щоб чекати цей світ. Це ваш перший базовий рівень безпеки.І якщо ви сказали, що вам не подобається, що вас знецінили, а вас продовжують знецінювати, або проявляють приховану агресію у вигляді образи і т.д., не потрібно вперто повзти на кладовище. Якщо ви не мазохіст, говоріть про те, що вам не подобається. Якщо у вас адекватна самооцінка, одразу говоріть про те, що вам неприємно.Знецінюють для захисту своєї особистості. Тому що мені нестерпно чути твою біль, тому що я допускаю, що ти правий, а я ні, і тоді на контрасті я тебе знеціню і я буду герой. Тому що, знецінивши тебе, я залишаюсь правим.НЕМАЄ ПОГАНИХ ПОЧУТТІВ. Не викидайте себе по частинах. Не відрікайтеся від себе. Говоріть про те, що відчуваєте і або вас приймуть, або підуть прогулятись у сад!Дбайте про себе, краще за вас цього ніхто не зробить.У четвер у мене є вікно для сесій психокорекції. Якщо хтось відчуває, що постійно знецінюєте себе або дозволяє це робити іншим, якщо складно відстояти свої почуття або навіть зрозуміти їх, то можемо це розібрати на сесії. Напишіть мені.