Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ProSebe lab
Añadido 06 ene. 2025

ProSebe lab

@transformkapec
Número de suscriptores: 929
Fotos: 635
Videos: 130
Enlaces: 128
Descripción:
Канал для ментально дорослих людей, які готові йти в трансформацію, глибину і навчатись розуміти себе та інших.
Fuente

ProSebe lab | кухонна_філософія Свого часу я зробила багато, щоб діти не трапили в с...

Logotipo de la comunidad de telegram - ProSebe lab ProSebe lab @transformkapec
461 Vistas/Alcance 2026-03-02 11:07 Mensaje №1750
#кухонна_філософія Свого часу я зробила багато, щоб діти не трапили в стандартну систему освіти і в Харкові в нас була чудова проектна школа, за таким принципом навчають в школі Google. Та війна внесла корективи і ось діти в Іспанії ходять в школу з заскоруглою системою, те що ми звикли називати - радянська. Старша так і не змогла адаптуватись і зараз наші розмови в більшості про те, як працюють системи.Коли система велика, а ти маленький, ти не можеш йти проти системи, вона тебе розчавить. Тож я намагаюсь навчити грати в середині системи, по своїм цілям. Бути на крок вперед. У успіха є один єдиний критерій вимірюванності, досягти бажаного за найменшу кількість кроків в межах власної ієрархії цінності. Можна бути жертвою обставин, через вимушенність коритись правилам, а можна бути автором свого життя - ок, я вашу систему використаю для себе як тренажер. Зовні наче ситуація та сама, але стан в середині дуже різний.Готувались до екзамену з математики і задачі зі змінними не виходять. Кажу - забудь про формули, ти маєш візуалізувати задачу і зрозуміти, які данні в тебе є, яких не вистачає. Не став на місця де не вистачає відразу х і у, уяви як якби ти знала ці данні, тільки не вирішуй, а назначає ці данні квіткою, зіркою. - але вчителька каже, ми маємо вивчити формули.- забий. Формули народяться після. Навіть якщо ти помилишся в підрахунках за тебе це можуть порахувати гугл таблиці, штучний інтелект, але якщо ти не розумієш, що саме тобі треба, то ніякий інструмент тобі не допоможе.- але ж буде погана оцінка- і що ? Кому взагалі треба ті оцінки, вони для тебе просто дзеркало де є пробіли. Вчителям насправді фіолетово як ти вчишся в них своя мета - відомості. А твоя мета - витрачати час з користю для себе. Користь- розвивати критичне, візуальне, масштабне мислення. Все що не відповідає цій меті тебе не має хвилювати. Їй 12 я розумію, що вона ще не до кінця розуміє, про що я говорю. Та я сподіваюсь, що з часом збагне. Світ змінився, а система освіти ні. В наближче майбутне затребувані будуть ті, хто вміє робити щось руками і хто вміє ставити задачі. Академічні знання давно перестали мати вагу. Приблизно з тих пір, як вся світова бібліотека помстилась в маленький прямокутник наших телефонів.