Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ProSebe lab
Añadido 06 ene. 2025

ProSebe lab

@transformkapec
Número de suscriptores: 929
Fotos: 635
Videos: 130
Enlaces: 128
Descripción:
Канал для ментально дорослих людей, які готові йти в трансформацію, глибину і навчатись розуміти себе та інших.
Fuente

ProSebe lab | Скажу думку, яку ви можливо навіть ніколи не чули до того, бігти нікуд...

Logotipo de la comunidad de telegram - ProSebe lab ProSebe lab @transformkapec
609 Vistas/Alcance 2025-12-24 06:00 Mensaje №1718
Скажу думку, яку ви можливо навіть ніколи не чули до того, бігти нікуди не буду.Свята це чудово, але, давайте серйозно, зміна року відбувається не першого січня. Тож коли астрологи, кармологи кажуть про 2026й рік, що саме мається на увазі ? Прив'язка до дат, це не такий вже давнішній винахід людства, щоб на щось спиратись в спіралі часу.А тепер ще серйозніше. В одній секунді 10¹⁵ фемтосекунд. Тобто фемтосекунда це одна квадріліонна секунда. Якби ми могли настільки уповільнити час, то ми б змогли побачити що достатньо всього 200 фемтосекунд для того щоб фотон поглинувся молекулою родопсину в сітківці, відбувся квантовий перехід і запустився сам факт зору.Скажить чесно, ви взагалі можете собі це уявити ? Тобто ви розумієте, що часу як такого не існує, є просто щільність подій. Є наша нервова система, яка занадто обмежена щоб все обробляти і тому ми винайшли минуле, теперішне, майбутнє і новий рік, як перехід, де щось має змінитись. З нового року нічого не починається і нічого не закінчується, все що може початись і закінчитись - точка фокусу.Пам'ятаєте Шляпник в Алісі казав - щоб лишатись на місці, потрібно бігти щосил.Це тому, що те що ми називаємо "на місці " теж рухається - правила, люди, контекст, очікування. Тож "місце" весь час змінюється і якщо ви не встигаєте змінюватись в тому ж темпі то відкочуєтесь назад.Як же потрапити "вперед"?Усвідомити, що подія це зміна стану. Є стан А і є стан Б, те що відбувається між ними і є те, що ми називаємо "подія".Для роботи зі своїми станами записуйтесь до мене в супровід. А якщо вам цікаво читати такі роздуми, задонатьте хлопцям на РЕБ. Посилання https://send.monobank.ua/jar/3RCKS1jkEi