Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ProSebe lab
Añadido 06 ene. 2025

ProSebe lab

@transformkapec
Número de suscriptores: 929
Fotos: 635
Videos: 130
Enlaces: 128
Descripción:
Канал для ментально дорослих людей, які готові йти в трансформацію, глибину і навчатись розуміти себе та інших.
Fuente

ProSebe lab | Сьогодні вимушено вперше робила доклад по темі англійською. Не можу ск...

Logotipo de la comunidad de telegram - ProSebe lab ProSebe lab @transformkapec
318 Vistas/Alcance 2025-12-13 18:17 Mensaje №1702
Сьогодні вимушено вперше робила доклад по темі англійською. Не можу сказати, що було складно, навпаки замислилась про розширення на англомовний ринок. Попередні роки я зусереджувалась на тому, як людина робить рішення. На цьому я планую базувати і наукові роботи. І в мене є так питання до вас, чи ви розумієте, що людина це система і в цій системі нічого не окремо ?Що ця система пов'язана зі зовнішними системами ?Розмовляла зі знайомою крутою фахівчинею про цикл лекцій, як про першу сходинку розуміння себе як системи. Вона була на першому потоці. І я сказала - я думала цей цикл стане мега популярним, особливо після того як ті хто був в першому потоці поділились своїм результатом. На що вона зауважила - я тобі казала, що потрібна воронка.І тут постає дилема, бо з одного боку, я хочу щоб приходили ті хто вже усвідомив, що підхід до себе має бути комплексним.З іншого боку, на другий поток записались аж п'ятеро людей. Я зроблю це і для п'яти. Для наступних потоків найму маркетологів, побудуєм воронки, що зробить звісно ціну вище.Але, мене не покидає питання.Чи є у людей розуміння про себе, що якщо я зараз обнуляюсь по грошах, то принчина не в одній площині, а в мені як в системі. Якщо в мене проблема в стосунках - так само. Якщо мені зрадили в житті більше 2х разів - це системна помилка.