Fuente
ProSebe lab | Виживання це не ковдра й сухпайок, не тривожний чемоданчик. Це про те,...
134 Vistas/Alcance
2025-08-21 19:38
Mensaje №1537
Виживання це не ковдра й сухпайок, не тривожний чемоданчик. Це про те, що відбувається у твоїй голові, коли навколо хаос.Одні ламаються, бо чіпляються за ілюзії, "ось-ось усе закінчиться". Інші здаються, бо не бачать сенсу. Хтось втрачає гідність, бо думає, що так легше вижити.А правда проста:сенс тримає сильніше за їжувибір є завжди, навіть якщо це вибір, як реагувативіра в перемогу не працює без чесності про те, де ти зараза гідність - це те, що ніхто не може відібрати.У термінах НЛП, це різні рамки мислення. І поки ти не міняєш рамку, нічого не зміниться. Ті ж самі факти можуть або зламати тебе, або стати точкою сили. Це і є рефреймінг.Коли ловиш себе на думці "я нічого не можу" придивись. Це не істина, це лише рамка. А рамку можна зрушити.І тоді ти не виживаєш, ти залишаєшся собою.Я пропоную вам в одночас просту, але потужну вправу.1. СенсЗапитай себе: "Для чого я маю пройти через це?"(не "чому це зі мною", а саме "для чого").2. ВибірЗапитай: "Яку реакцію я можу обрати прямо зараз, щоб залишитися собою?"3. ПарадоксСкажи собі чесно: "Я бачу, що ситуація складна" - і одразу додай: "І все одно я вийду з цього сильнішою чи сильнішим "4. ГідністьЗакрий очі й згадай: "Що в мені такого, чого не може відібрати жодна влада, кат чи війна?"Якщо хочете, можете поділитись відповідями в коментарях, так ви дасте можливість комусь спертись на ваші сенси.