Fuente
ProSebe lab | Мені написала дівчина запит на консультацію, стосовно дитини. Але я не...
113 Vistas/Alcance
2025-06-03 14:55
Mensaje №1412
Мені написала дівчина запит на консультацію, стосовно дитини. Але я не дитячий психолог, моя сильна сторона все ж таки дорослі. Тому я сказала, що все що я можу, це поговорити як людина з людиною. Дитяча психологія це дуже окремий напрямок зі своїми особливостями.Я хочу поділитись з вами частиною однієї з моїх відповідей, можливо хтось щось знайде і для себе.За часів родянщини була в тренді страшилка дитячим будинком. Ви не уявляєте скільки людей на сесіях кажуть що батьки грозились їх здати. Це дорослий розуміє, що це просто пугалка. А в дитині це викликає жах. Це пряма загроза смерті. Там де є загроза смерті там завжди є "хибне" рішення психіки - не можна бути собою. Такий/така як є, я не потрібний.Тому, якщо у вас є діти, будь ласка НІКОЛИ не намагайтесь виховувати їх через те, що ви їх кудись здасте чи хтось їх забере якщо вони не будуть чинити так, як того очікуєте ви. Якби мене попросили назвати топ речей, які ламають маленьку особистість і це лишається, допоки вже дорослою вона не трапить до таких як я. Ця пугалка б очолила топ.