Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ProSebe lab
Añadido 06 ene. 2025

ProSebe lab

@transformkapec
Número de suscriptores: 929
Fotos: 635
Videos: 130
Enlaces: 128
Descripción:
Канал для ментально дорослих людей, які готові йти в трансформацію, глибину і навчатись розуміти себе та інших.
Fuente

ProSebe lab | Сьогодні клієнтом на сесії була я.Як це буває часто, сесія виводить не...

Logotipo de la comunidad de telegram - ProSebe ProSebe lab @transformkapec
148 Vistas/Alcance 2025-05-08 12:12 Mensaje №1352
Сьогодні клієнтом на сесії була я.Як це буває часто, сесія виводить не туди, з чого починався запит.Запит мій був - я не запускаю телеграм канал по підписці, хоча вже все зроблено і назва чудова "місце без ролей" і концепт я розробила який мені дуже подобається, через ромб балансу: тіло, діяльність, емоційні контакти, сенси, все підготовлено, вже разів чотири про нього заявляла, але чомусь не роблю Чому - не розумію.Знаєте куди мене це вивело ?Страх зробити іншим боляче.Через стратегію в дитинстві, коли я знала що мама палить, але я робила вигляд що не знаю, щоб батьки не сварились.Коли я знала, що бабушка, яка після того як ми з братом казали, що йдемо до дому, втрачала свідомість і одним оком підглядала за нашою реакцією, страшений маніпулятор.Стратегія робити покер фейс і грати в дурня, що ти не розумієш що відбувається, підтримувати чужу гру, щоб загладити кути і не було конфліктів, щоб нікому не було боляче що його розкусили.А зараз, коли я майстер НЛП в мене є надздібності, я з одного допису можу витягти основні травмовані фіксації людини. Коли людина говорить, я не можу стулити вуха і не чути як вона сипле обмежуючими переконаннями, узагальненнями та інше.Навіть сьогодні під час інтервізії, дівчина яка була в ролі консультанта спитала чи я вже отримала сертифікат від WAAP , а я не знаю бо я не перевіряла, мені то неважливо.Вона обронила таку фразу - ну сертифікати потрібно збирати, бо без бумажки ти ж... тож нам потрібні ці сертифікати.І я відразу зреагувала - кому нам?)А вже потім подумала - Жигір ну чому тобі не мовчиться, це не сесія, вона не клієнт і не було запиту на роботу з синдромом самозванця.Розумієте, цієї однієї фрази за очі, щоб зрозуміти що синдром самозванця на очі, а там вже не складно вийти на базовий конфлікт, там же або казали - ти хто щоб мати свою думку (за мала), або хвалили тільки за гарні відмітки в табелі або ще не так багато цих або. І я вже бачу блок схеми в голові і образ людини без цього синдрому. Але ЗАПИТУ до мене про це не було. Ось така цікава знахідка.Я не запускаю телеграм канал по підписці, тому що боюсь ранити людей своїми знахідками про них, коли вони ще до того не готові. Боюсь бути не достатньо бережною. Боюсь перетнути в своєму відчутті загостренної справедливості і бажанні щоб всі навколо ставали доросліше, жили своє якісніше життя.Якщо вам здається, що у вас нема з чим працювати над собою - вам здається.Саме для того розповідаю свій кейс.