Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ProSebe lab
Añadido 06 ene. 2025

ProSebe lab

@transformkapec
Número de suscriptores: 929
Fotos: 635
Videos: 130
Enlaces: 128
Descripción:
Канал для ментально дорослих людей, які готові йти в трансформацію, глибину і навчатись розуміти себе та інших.
Fuente

ProSebe lab | Я знаю, як це - бути повітрям між двома бурями.Коли мама говорить: "Ті...

Logotipo de la comunidad de telegram - ProSebe ProSebe lab @transformkapec
108 Vistas/Alcance 2025-05-03 13:12 Mensaje №1339
Я знаю, як це - бути повітрям між двома бурями.Коли мама говорить: "Тільки не кажи бабушке, бо вона знову почне..."А бабушка каже: "Ну ти ж не така, як твоя мама, правда?"І ти - не дитина. Ти - фільтр. Плавкий запобіжник.Мовчиш. Слухаєш. Переводиш погляд на вікно.Щоби не вийшло, що хтось когось ображає. Бо ти ж між ними.І навіть коли сварка не в твою сторону - все одно тіло стискається.Бо не можна, щоб було гірше. Бо тоді це буде твоя провина.Ти ж мала вгадати. Згладити. Посміхнутись. Підморгнути.Не впустити ще одну іскру.Це не те, чому вчать. Це те, що вростає.І от ти виростаєш - і знаєш на запах, коли в кімнаті назріває мовчазна війна.Ти відчуваєш мікрон напруги у повітрі. І в тебе вже тіло на поготові.Примирити. Згладити. Пожартувати. Піти. Промовчати.Це не про доброту. Це про виживання.Про те, як дитяча система координат змушує тебе мирити тих, хто воює в собі.Це я колись називала "бути хорошою".Зараз — я називаю це "бути втомленою".І якщо ти читаєш це - може, ти теж?Може, ти - та, що ловить погляд між двома людьми і вгадує, чого не сказали.Може, ти - та, що не йде з кімнати, коли сперечаються, а лишається, "щоб не розвалилось".Може, ти - та, що всіма силами тримає стосунки інших, а свої - розпадаються тихо, мовчки.Бо тебе не питали. Тебе просто зробили містом через прірву.І ти навчилась бути частиною "ми"- навіть якщо тебе це розчиняло.У дорослому житті це звучить так: - "я не витримую сварок - мені фізично зле";- "я завжди опиняюсь між тими, хто конфліктує";- "я не можу обрати себе, бо всі посваряться";- "я не витримую напруги - краще зроблю вигляд, що все нормально."І тоді тіло бере все на себе: м’язи, шлунок, сон, обличчя.І тоді стосунки - це поле мін, де ти граєш роль сапера.Чи доводилось тобі бути мовчазним миротворцем?Чи пам’ятаєш, як тебе ніхто не питав, а ти вже відповідала - за всіх?