Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ProSebe lab
Añadido 06 ene. 2025

ProSebe lab

@transformkapec
Número de suscriptores: 929
Fotos: 635
Videos: 130
Enlaces: 128
Descripción:
Канал для ментально дорослих людей, які готові йти в трансформацію, глибину і навчатись розуміти себе та інших.
Fuente

ProSebe lab | гуморЯ психокоректор.Якщо ви не знаєте, хто це – пояснюю.Психо – бо вс...

Logotipo de la comunidad de telegram - ProSebe ProSebe lab @transformkapec
151 Vistas/Alcance 2025-01-23 16:32 Mensaje №1186
#гуморЯ психокоректор.Якщо ви не знаєте, хто це – пояснюю.Психо – бо всі навколо злегка поїхали.Коректор – бо я тут, щоб... ну, зробити вам краще, навіть якщо ви про це не просили.Ви коли-небудь ловили себе на думці:– «Що зі мною не так?»От, вітаю! Ви – мій потенційний клієнт!Я психокоректор, і моя робота – це як серіал «Доктор Хаус», тільки замість діагнозів – фрази на кшталт:– «А ви взагалі в курсі, що ваша проблема – це не карма, а ваша любов до драматизації?»– «У вас немає депресії. У вас просто п'ятниця, а ви ще не випили».Приходять до мене з питанням:– «Що мені робити, якщо я боюся змін?»А я така:– «Ну, якщо перспектива прожити решту життя в такому ж стані лякає меньше, то можно нічого»Ще улюблена категорія клієнтів – це ті, хто хоче все й одразу. Приходять і кажуть:– «Хочу, щоб гроші були, тіло – як у зірки Marvel, а голова – як у Будди».Я дивлюся і кажу:– «Друже, давай спочатку просто виспимося, добре?»А є ті, хто приходить із серйозними запитами.– «Мене все дратує!»Ну що ж, вітаю, ти живеш в Україні, привіт, це нормально! Просто відфільтруй, кого можна ігнорувати, а кого – тихенько задушити в уяві.Одна з моїх улюблених історій – це про людей, які намагаються знайти себе.Приходить одна клієнтка і каже:– «Я хочу знайти себе!»Я питаю:– «А ти точно загубилась, чи просто не туди пішла?»Бо я бачила таких що губляться між шафою і холодильником, а потім шукають сенс життя в TikTok. І все це заради того, щоб не зустрічатись з собою.Бувають і такі, хто приходить з фразою:– «Мені треба позбутися токсичних людей!»– «Ти впевнена, що проблема в людях, а не в тому, що ти збираєш їх, як магнітики на холодильник?»І ще одна категорія – це «Я в ресурсі». Знаєте таких? Вони десь прочитали, що треба «жити в моменті», а потім ловлять моменти у вигляді 3 години серіалів і доставки суші.Загалом, бути психокоректором – це як бути барменом, тільки замість коктейлів ти роздаєш:– «Все буде добре, але не одразу».– «Ні, це не твоє справжнє призначення – це просто травма покинутого».– «Так, в тебе прокрастинація, і ні, вона не пройде після третьої кави».Ну що ж, друзі, якщо у вас є емоції, які заважають, дивні звички чи неадекватні знайомі – знайте, я тут. Я психокоректор. І так, я знаю, що зараз у тебе в голові:– «Може, це не про мене?»Про тебе. Але не хвилюйся – ти не один, ми тут всі такі!Все вищенаписане, просто іронія. Не сприймайте серйозно. Я психокоректор і без легкого божевілля з цим не розібратись.